Přeplněný svět: Sentence, aforismy a magorismy

Přeplněný svět: Sentence, aforismy a magorismy - Vladimír Syrovátka | Replicamaglie.com

... svět - Sentence, aforismy a magorismy - Vladimír Syrovátka Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Andělé s jedním křídlem - Vladimír Syrovátka | Knihy Dobrovský ... . Přeplněný svět. Sentence, aforismy a magorismy Autor: Vladimír Syrovátka. Počet stran: 200 Vazba: vázaná Formát: 220×150 mm ISBN: 978-80-7363-957- Doporučená cena: 198 Kč . Knihu Přeplněný svět vydalo nakladatelství Dokořán. A nezapomeňte na ukázku. O autorovi Přeplněný svět Sentence, aforismy a magorismy. ... Speciální oddíl tvoří "odposlechnuté magorismy", tedy podařené výroky z běžných konverzac ... Přeplněný svět | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Knihu Přeplněný svět vydalo nakladatelství Dokořán. A nezapomeňte na ukázku. O autorovi Přeplněný svět Sentence, aforismy a magorismy. ... Speciální oddíl tvoří "odposlechnuté magorismy", tedy podařené výroky z běžných konverzací, které autor celý život sbírá a zapisuje, neboť podle něj "humor říká o společnosti víc než sociologické a psychologické studie". Kniha Přeplněný svět: Sentence, aforismy a magorismy na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Přeplněný svět: Sentence... Zboží ze stejné kategorie - Přeplněný svět - Sentence, aforismy a magorismy Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti Deníček moderního fotra vznikl na z...

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Syrovátka
DIMENZE
4,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Přeplněný svět: Sentence, aforismy a magorismy.pdf

POPIS

Šestá kniha aforismů neúnavného glosátora každodennosti a dadavynálezce Vladimíra Syrovátky potěší každého příznivce absurdního humoru. Aforismy jsou rozděleny do dvanácti oddílů, které se zaměřují na různé oblasti lidského snažení: rodinné poměry, lásku a vztahy, umění, politiku, zdraví či náboženství. Speciální oddíl tvoří „odposlechnuté magorismy“, tedy podařené výroky z běžných konverzací, které autor celý život sbírá a zapisuje, neboť podle něj „humor říká o společnosti víc než sociologické a psychologické studie“.

Chcete si přečíst knihu?Přeplněný svět: Sentence, aforismy a magorismy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Syrovátka. Číst Přeplněný svět: Sentence, aforismy a magorismy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY