Klinická dermatovenerologie 1. díl

Klinická dermatovenerologie 1. díl - Jana Hercogová, | Replicamaglie.com

...ebnicu, ktorá bude pokrývať celú šírku odboru dermatovenerológie a bude porovnateľná so zahraničnými učebnicami a to obsahom aj formou ... Klinická dermatovenerologie - Jana Hercogová - Mladá ... ... . Knihy zo série Klinická dermatovenerologie na Martinuse. Skvelý zákaznícky servis, zľavy a akcie. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Hercogová Jana: Klinická dermatovenerologie 1. díl. Autor: Hercogová Jana. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Otevíráte česko-slovenskou učebnici dermatovenerologie, která dosud v tomto rozsahu v našich zemích nikdy nevyšla. Klinická dermatovener ... Hercogová Jana: Klinická dermatovenerologie 1. díl | MALL.CZ ... . Otevíráte česko-slovenskou učebnici dermatovenerologie, která dosud v tomto rozsahu v našich zemích nikdy nevyšla. Klinická dermatovenerologie (Jana Hercogová et al.) představuje oborovou česko-slovenskou učebnici bezprecedentního rozsahu. „Možná by se mohlo zdát, že vydávat knihu v češtině a slovenštině v době, kdy si lze pořídit jakoukoli mezinárodní učebnici, je přežitkem. Hledáte Klinická dermatovenerologie 1. díl od kolektiv autorů,Jana Hercogová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Klinická dermatovenerologie (Jana Hercogová et al.) představuje oborovou česko-slovenskou učebnici bezprecedentního rozsahu. „Možná by se mohlo zdát, že vydávat knihu v češtině a slovenštině v době, kdy si lze pořídit jakoukoli mezinárodní učebnici, je přežitkem. Mladí kolegové, rezidenti, mne ale přesvědčili, že k atestaci potřebují znát terminologii v ... Klinická dermatovenerologie 1. díl Hercogová Jana, kolektiv. Běžná cena: 1 500 Kč ... Klinická dermatovenerologie 1. díl . ... Klinická dermatovenerologie. Otevíráte česko-slovenskou učebnici dermatovenerologie, která dosud v tomto rozsahu v našich zemích nikdy nevyšla. Cílem autorského kolektivu bylo proto vytvořit základní učebnici, která bude pokrývat celou šíři oboru dermatovenerologie. ... Otevíráte česko-slovenskou učebnici dermatovenerologie, která dosud v tomto rozsahu v našich zemích nikdy nevyšla. Cílem autorského kolektivu bylo proto vytvořit základní učebnici, která bude pokrývat celou šíři oboru dermatovenerologie. ... Klinická dermatovenerologie. 1.díl. Klinická dermatovenerologie 2. díl. Kdo napsal knihu Klinická derma...

INFORMACE

AUTOR
Jana Hercogová,
DIMENZE
11,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Klinická dermatovenerologie 1. díl.pdf

POPIS

Otevíráte česko-slovenskou učebnici dermatovenerologie, která dosud v tomto rozsahu v našich zemích nikdy nevyšla. Cílem autorského kolektivu bylo proto vytvořit základní učebnici, která bude pokrývat celou šíři oboru dermatovenerologie. Snažili jsme se nevynechat žádné aktuální téma, včetně v učebnicích dosud nepublikovaných témat (genetika, imunologie, molekulární diagnostika, dermatózy u vybraných skupin pacientů, transplantace, kůže a terorismus, dermatoskopie, trichoskopie, historie dermatovenerologie). Protože dermatovenerologie je vizuální obor, kladli jsme důraz na obrazovou dokumentaci a přehlednost. Kniha má přes tisíc fotografií, stovky histopatologických fotografií a stovky tabulek, je jednotně členěná a graficky zpracovaná tak, aby se v ní dalo snadno orientovat. Kniha je psána česky nebo slovensky, zahrnuje překlady názvů nemocí do druhého jazyka a překlady názvů nemocí do angličtiny, němčiny, event. i francouzštiny. Každá nozologická jednotka má uvedena synonyma, pokud existují, a vysvětlení původu názvu dermatóz. Součástí textů jsou kódy nemocí podle mezinárodní klasifikace (ICD-10), kódy vzácných nemocí (ORPHA). Důraz klademe na jednotnou odbornou terminologii, kterou jsme se snažili sjednotit na základě současného konsenzu International League of Dermatological Societies, publikovaného roku 2017.

Chcete si přečíst knihu?Klinická dermatovenerologie 1. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Hercogová,. Číst Klinická dermatovenerologie 1. díl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY