Procitnutí: Lovkyně snů 1.

Procitnutí: Lovkyně snů 1. - Lisa McMann | Replicamaglie.com

...lela. Lovkyně snů Osudové rozhodnutí od 35 Kč ... Kniha Říše temnot - 4. - Tajemný anděl - Trh knih - můj ... ... . Lovkyně snů. Vstříc temnotě od 50 Kč. Křišťály moci 2. - Hněv Pána ohně od 70 Kč. Temné vize 3. - Vášeň od 53 Kč. Lovkyně snů Procitnutí od 30 Kč 1 poptávka. Tajný kruh 3. Lisa McMann-Lovkyně snů-Procitnutí Autorka: Lisa McMann ... Sedmnáctiletou Janie už nebaví, že se stále propadá ostatním lidem do snů, zejména pokud ten, komu se zdají, někam padá, ocitá se na veřejnosti nahý nebo sní o svých erotických tužbách. Janie se nemůže nikomu svěřit - neuvěřili b ... Kniha Lovkyně snů - Procitnutí - Trh knih - můj ... ... . Janie se nemůže nikomu svěřit - neuvěřili by jí a mysleli by si, že ... A Ahoj z nebe - RC review Arizona (Krásní mrtví 2) - RC review Aréna smrti (Hunger Games 1) - RC review Anna krví oděná (An... Odhalte tajemný příběh o tom, že mít výjimečnou schopnost nemusí být vždy výhodou. Nová kniha americké autorky Lisy McMann a Nakladatelství Fragment Lovkyně snů - Procitnutí jistě potěší všechny milovníky mystiky a fantasy. V roce 2010 koupilo práva na filmové zpracování studio Paramount, scénář připravuje Christopher Landon a hlavní roli by měla hrát Miley ... Lovkyně snů 1: Procitnutí (Lisa McMann) Proč: Jednoduchosti se meze nekladou, ale za nápaditost je člověk vděčný. Hrdina měsíce. West (Blink Once - Cylin Busby) Proč: Je toho tolik, co bych na něm chtěla vychválit, ale asi bych musela použít hodně spoilerů. Bude vám muset stačit, že West pro mě byl prostě úžasný ... Když lidem říkám, že čtu knihy v angličtině, většinou na mě koukají jako na blázna. A když jim následně tvrdím, že na tom nic není, nechtě... Stránky. Domovská stránka; Reviews ; Memes a projekty; Moje knihovnička; Něco málo o mě Název : Lovkyně snů- Procitnutí Originální název : Wake Autor : Lissa McMann Překlad : Čeněk Matocha Nakladatelství: Fragment 2011 Rok vydání v originále : 2008 Počet stran : 215...

INFORMACE

AUTOR
Lisa McMann
DIMENZE
7,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Procitnutí: Lovkyně snů 1..pdf

POPIS

Sedmnáctiletou Janie už nebaví, že se stále propadá ostatním lidem do snů, zejména pokud ten, komu se zdají, někam padá, ocitá se na veřejnosti nahý nebo sní o svých erotických tužbách. Janie se nemůže nikomu svěřit - neuvěřili by jí a mysleli by si, že je blázen. A tak žije se svou schopností jako s nechtěným prokletím, které neumí ovládat. Pak se jednou propadne do noční můry, z níž jí ztuhne krev v žilách. Poprvé není v něčí zvrácené duši jen pozorovatelem, ale i účastníkem.

Chcete si přečíst knihu?Procitnutí: Lovkyně snů 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lisa McMann. Číst Procitnutí: Lovkyně snů 1. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY