Smrt Konráda Brněnského

Smrt Konráda Brněnského - Aleš Novotný | Replicamaglie.com

...ovou školu a ne vždy kamarádské spolužáky ... Plus ... . Devět pohledů na starší vrstvy českých (a vlastně i evropských) dějin představuje knihu vskutku pozoruhodnou. Autor aplikuje v ní své poznatky lékaře a svou biologickou erudici na dějinné události, které dávno zavál písek zapomnění a vzniká tak velmi originální a pro profesionální historiky jistě nezvyklý náhled na některé dějinné události. Pro správné fungování tohoto webu použí ... Smrt Konráda Brněnského | Albatrosmedia.cz ... . Pro správné fungování tohoto webu používáme soubory cookie. Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Smrt Konráda Brněnského detektivní příběh ze středověkých Čech a Moravy by Aleš Novotný 461 Pages, Published 2011 ISBN-13: 978-80-259-0107-6, ISBN: 80-259-0107-6 Antikvariát Atlas Alfa nabízí historické romány, historickou literaturu. Historické romány jsou stále doplňovány do antikvariátu. V případě, že vyhledáváte historický román,hledejte v našem antikvariátu. Smrt Konráda Brněnského: Smrt Konráda Brněnského: Aleš Novotný: 70% Soběslav I: Soběslav I. Vratislav Vaníček: 80% Srpnovští páni: Srpnovští páni: Vladimír Neff: 76% Stát, státnost a rituály přemyslovského věku: Stát, státnost a rituály přemyslovského věku: Robert Antonín Petr Kopal David Kalhous Martin Nodl ... kniha: 120 Kč: Česká pošta (doporučená zásilka) 69 Kč: osobní předání - Most 0 Kč: Antikvariát Růžička Luboš - OC Sever - K. H. Máchy 344, 434 01 Most - Po - Pá - 9.00 - 18.00 So - 9.00 - 12.00 pocet sql dotazu: 0+ 6dibi |2009 - 2020 www.pitaval.cz, Ladislav -Knedle- Ševcůj - knedle[at]3tecky.cz |generováno 0.0398 sekund Ladislav -Knedle- Ševcůj - knedle[at]3tecky.cz |generováno 0.0398 sekund Smrt Konráda Brněnského (2011, A. Novotný) Té noci svítil úplněk (1999, Z. Pošíval) Trýzeň slávy (1977, F. Neužil) Velký král Přemysl Otakar I. (2011, V. Vondruška) Smrt konráda Brněmského • Historické • Aleš Novotný • Albatros Media. V knize Smrt Konráda Brněnského se proplétají tři základní linie: detektivní zápletka sleduje podivné vraždy nezletilých chlapců viac ......

INFORMACE

AUTOR
Aleš Novotný
DIMENZE
4,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Smrt Konráda Brněnského.pdf

POPIS

Jedná se o mnohotvárnou fresku, která ve čtyřech oddílech pojmenovaných podle ročních období zpřítomňuje dění v roce 1092 v Čechách a na Moravě, ale zároveň evokuje dramatický průběh dějinných událostí i v širším evropském kontextu. Průvodcem je královský šašek Janek, původem Ital zdomácnělý v Praze, který je díky své obratnosti tělesné i slovní schopen pronikat do tajů vnitřní politiky i rozkrýt záhadu kupících se vražd. Vtipně inscenované dialogy, napětí a v neposlední řadě poučení dělají z románu atraktivní a podnětnou knihu.

Chcete si přečíst knihu?Smrt Konráda Brněnského ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Novotný. Číst Smrt Konráda Brněnského Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY