Česká rodina na počátku 21. století: Životní podmínky, vztahy a potřeby

Česká rodina na počátku 21. století: Životní podmínky, vztahy a potřeby - Věra Kuchařová, | Replicamaglie.com

...čátku 21. století Životní podmínky, vztahy a potřeby Autor: Věra Kuchařová - Kniha přináší analytický pohled na české rodiny a jejich proměny od počátku tisíciletí ... SAV - Veda a výskum - Časopisy ... . ... Sleduje každodenní život rodin, jejich potřeby, problémy a faktory, které mohou fungování ... Dostupnost: 2 pracovní dny i -16 ... Česká rodina na počátku 21. století Životní podmínky, vztahy a potřeby. ... Sleduje každodenní život rodin, jejich potřeby, problémy a faktory, které mohou fungování a soudržnost rodin ohrožovat. Autorky věnují pozornost rovněž vztahům v ro ... Česká rodina na počátku 21. století: Životní podmínky ... ... . ... Sleduje každodenní život rodin, jejich potřeby, problémy a faktory, které mohou fungování a soudržnost rodin ohrožovat. Autorky věnují pozornost rovněž vztahům v rodině a plnění jejích výchovných funkcí v době proměnlivých ... Sleduje každodenní život rodin, jejich potřeby, problémy a faktory, které mohou fungování a soudržnost rodin ohrožovat. ... Česká rodina na počátku 21. století: Podnázev: životní podmínky, vztahy a potřeby: Autor: Věra Kuchařová a kol., autorský tým: Věra Kuchařová, Jana Barvíková, Sylva Höhne, Kristýna Janurová ... Kniha Česká rodina na počátku 21. století. Životní podmínky, vztahy a potřeb(Věra Kuchařová) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. Česká rodina na počátku 21. století - Životní podmínky, vztahy a potřeb Kuchařová Věra a kol. Věra Kuchařová: Česká rodina na počátku 21. století - Životní podmínky, vztahy a potřeby . Kniha přináší analytický pohled na české rodiny a jejich proměny od počátku tisíciletí. Věra Kuchařová a kol.: Česká rodina na počátku 21. století. Životní podmínky, vztahy a potřeby. 15. apríla 2020. Pavol Benkovič ... Diana Bílková, Fakulta informatiky a statistiky, Vysoká škola ekonomická v Praze, Česká republika. Věra Kuchařová a kol.: Česká rodina na počátku 21. století . Životní podmínky, vztahy a potřeby. Vladimíra Lauko Jacková, Sociologický ústav Slovenskej akadémie vied, Slovenská republika Česká rodina na počátku 21. století. Životní podmínky, vztahy a potřeb-- autor: Kuchařová Věra Paliativní péče ve zdravotnických zařízeních-- autor: Bužgová Radka Paliativní péče ve zdravotnických zařízeních-- autor: Bužgová Radka Lidské potřeby ve zdraví a nemoci-- autor: Šamánková Marie, kolektiv a 227 Kč Česká rodina na počátku 21.století - Kuchařová Věra. Kniha přináší analytický pohled na české rodiny a jejich proměny od počátku tisíciletí. Sleduje každodenní život rodin, jejich potřeby, problémy a faktory, které mohou fungování a soudržnost rodin ohrožovat. Autorky věnují pozornost rovněž vztahům v rodině a plnění jejích výchovných funkcí v ... (2018) Česká rodina na počátku 21. století. Životní podmínky, vztahy a potřeby. Praha: SLON . Demografický pohled (J. Paloncyová) Např. otázky: proč mají lidé méně dětí než dříve ...

INFORMACE

AUTOR
Věra Kuchařová,
DIMENZE
10,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Česká rodina na počátku 21. století: Životní podmínky, vztahy a potřeby.pdf

POPIS

Kniha přináší analytický pohled na české rodiny a jejich proměny od počátku tisíciletí. Sleduje každodenní život rodin, jejich potřeby, problémy a faktory, které mohou fungování a soudržnost rodin ohrožovat. Autorky věnují pozornost rovněž vztahům v rodině a plnění jejích výchovných funkcí v době proměnlivých společenských a ekonomických podmínek, jakož i formám společenské podpory rodin v různých oblastech života. Publikace vychází z výsledků výzkumů a analýz dostupných statistických dat. Opírá se také o poznatky autorek získané na základě spolupráce s různými subjekty zabývajícími se v praxi podporou rodin. Kniha je určena odborné veřejnosti, představitelům státní správy a samosprávy nebo profesionálům v oblasti služeb pro rodiny. Může být i významným zdrojem informací pro studenty společenskovědních oborů. Zajímavé souhrnné informace o životě rodin v ní nalezne i širší veřejnost. – Jaké jsou dnešní české rodiny? Co mají společného a v čem se liší? – Jak se demografické trendy promítají do proměn rodin? – Jakým rizikům čelí dnešní rodiny? Chybí jim peníze, čas, společenská podpora, nebo něco jiného? – Chtějí mladí lidé zakládat rodiny, mít více dětí? Chtějí žít v manželství, nebo raději volí jiné formy soužití? – Mohou všechny rodiny dopřát dětem vše, co potřebují? – Jaké bydlení je pro rodiny dostupné? – Je institucionální péče a výchova dětí zajištěna ke spokojenosti rodin? – Jakou pomoc potřebují ohrožené děti? – Umíme se v rodině postarat o své stárnoucí blízké? – Jak (dobře) reflektuje rodinná politika potřeby rodin?

Chcete si přečíst knihu?Česká rodina na počátku 21. století: Životní podmínky, vztahy a potřeby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Kuchařová,. Číst Česká rodina na počátku 21. století: Životní podmínky, vztahy a potřeby Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY