Lichožrout Hihlík

Lichožrout Hihlík - - | Replicamaglie.com

...proč. Protože my Lichožrouti se vašima ponožkama ... Lichožrouti dětem! - YouTube ... ... Říkají mi HIHLÍK, Vsadím se, že žádný hrdina se takhle nikdy nejmenoval. Legrační jméno pro lichožrouta, že jo?! Počkejte, vy nevíte, kdo je to Lichožrout?! No přece my lichožrouti můžeme za to, že vám z páru ponožek zůstává jen jedna lichá. Ale nebojte se, pořád se řídím tím, že slušný lichožrout nekrade, ten se s lidmi o ponožky dělí! scénář / výtvarno / režie: Galina Miklínová hudba: Bonus text: Galina Miklínová / Pavel Šrut zpěv: Peklo / Mka / Idea / Bonus animace: Martina Vybíralová HIHLÍK - barevné ponožky k filmu Lichožrouti vel. 27 až 42. 79 Kč ... Lichožrout Hihlík vznikl pod ... Simira - LICHOŽROUT HIHLÍK - NÁVOD - culda atelier ... . 27 až 42. 79 Kč ... Lichožrout Hihlík vznikl podle návrhu výtvarnice a ilustrátorky Lichožroutů Galiny Miklínové. Teď už mají Lichožrouti nejen své pexeso či samolepky, ale dokonce i své webové stránky - www.lichozrouti.cz. Pokud patříte k těm, kteří neradi čtou, a přesto by se rádi s příběhy lichožroutů seznámili, můžete ... Hihlík je malý Lichožrout , na kterého čekají ve filmu velká dobrodružství. Musí jen překonat strach, vylézt z okna a vydat se za strejdou Padrem, o kterém doteď nikdy neslyšel. Děda Lamor si to totiž tak přál a Hihlík měl svého dědečka moc rád. Hihlík žil celý život se svým dědou ve špajzu jedné Premiéra filmu je 20.10.2016 Lichožrouti jsou malí tvorové, kteří žijí s námi lidmi a mohou za to, že lidstvu z páru ponožek vždy zůstane jen jedna - lichá. Ponožkami se totiž ... Lichožrout! Záhadný tvor, který žere ponožky a z párů dělá licháče. Mezi světem nenasytných požíračů ponožek a lidí, zuří neviditelný boj. Mezi hrdiny patří nejen malý lichožrout Hihlík, jenž vyrůstá bez rodičů, kteří v Africe pečují o nemocné a chudé, ale taky lidé kterým se ztrácí jejich ponožky. Kniha desetiletí pro děti podle ankety sdružení Litera. Je to nejobratnější lupič všech dob a dosud nikdy nebyl dopaden. Možná i vám se včera nebo právě v té... Úvod > Háčkované TV postavičky > lichožrout hihlík.jpg. Lichožrout Hihlík. Předchozí ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Lichožrout Hihlík.pdf

POPIS

Říkají mi HIHLÍK, Vsadím se, že žádný hrdina se takhle nikdy nejmenoval. Legrační jméno pro lichožrouta, že jo?! Počkejte, vy nevíte, kdo je to Lichožrout?! No přece my lichožrouti můžeme za to, že vám z páru ponožek zůstává jen jedna lichá. Ale nebojte se, pořád se řídím tím, že slušný lichožrout nekrade, ten se s lidmi o ponožky dělí! Takže pro mě platí, jako pro každého lichožrouta: Nikdy nevezmeš celý pár! A když si mě vy vezmete domů, jedna ponožka vám vždycky zůstane. Za to vám ručím! Postavička je vyrobena z příjemného a mazlivého materiálu podle originálního návrhu výtvarnice a ilustrátorky Lichožroutů Galiny Miklínové. Je vhodná pro všechny čtenáře a posluchače úspěšných Lichožroutích knížek. Výška 23 cm, k prezentaci na prodejnách je postavička připevněna ke kartovnovému blistru.

Chcete si přečíst knihu?Lichožrout Hihlík ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Lichožrout Hihlík Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY