Setkání v Bílé dámě, s vraždou

Setkání v Bílé dámě, s vraždou - Zdena Salivarová, | Replicamaglie.com

...kniha, vázaná, 206 stran, česky Rozměry: 12 × 20 cm Rok vydání: 2003 Dům knihy ... Setkání v Bílé dámě, s vraždou - Kniha (2003), Josef Škvorecký ... .cz > Knihy > Beletrie > Setkání v Bílé dámě, s vraždou. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Setkání v Bílé dámě, s vraždou. SALIVAROVÁ Zdena, ŠKVORECKÝ Josef. Info: MOBA, 2019 (2.) - váz., 248 str. EAN: 9788024386614 ISBN: ... Kniha Setkání v Bílé dámě, s vraždou je v. Přečtených: 15x: Čtenářské výzvě ... Inzerát Setkání v Bílé dámě, s ... Setkání v Bílé dámě, s vraždou Moravská Bastei MOBA, s. r. o. ... . Přečtených: 15x: Čtenářské výzvě ... Inzerát Setkání v Bílé dámě, s vraždou Salivarová v okrese Hlavní město Praha, cena 150Kč, od ZimovaEva na Sbazar.cz. Popis: osobní předání Praha Modřany nebo zaslání ČP Setkání v Bílé dámě, s vraždou. Kdo napsal knihu Setkání v Bílé dámě, s vraždou? Autorem je Josef Škvorecký, Zdena Salivarová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Elektronická kniha Setkání v Bílé dáme, s vraždou na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Setkání v Bílé dáme, s vraždou od... Setkání v Bílé dáme, s vraždou. Josef Škvorecký, Zdena Salivarová. V luxusním hotelu u Stříbrného jezera hluboko v kanadských lesích dojde k vraždě. Setkání v Bílé dámě, s vraždou. Zdena Salivarová - Škvorecký Josef. Klasická kniha 207 Kč (pevná vazba) E-kniha 169 K ... Setkání v Bílé dámě, s vraždou - Škvorecký Josef, Salivarová Zdena,. V luxusním hotelu u Stříbrného jezera hluboko v kanadských lesích dojde k vraždě.... Názov: Setkání v Praze s vraždou. Objednávací kód NADBK73634. Autor: Josef Škvorecký, Zdena Salivarov ... Setkání v Bílé dámě, s vraždou. 220 Kč Setkání na konci éry, s vraždou - Salivarová Zdena, Škvorecký Josef. V knize Setkání na konci éry, s vraždou, od klasické dvojice české literatury Zdeny Salivarové a Josefa Škvoreckého, se čtenáři opět setkají s hraběnkou Annou Lomnickou.Jako v každé správné detektivce, ani zde nechybí zločin, navíc rovnou ten nejzávažnější. Kniha Setkání v Bílé dáme, s vraždou na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Setkání v Bílé dáme, s vraždou od ostatních... Elektronická kniha: Setkání v Bílé dáme, s vraždou Autor: Josef Škvorecký ; Zdena Salivarová Setkáváme se opět s inspektorem Sinclairem, hraběnkou Annou, její dcerou a kamarádkami ze saxofonového kvinteta. Setkání v Praze, s vraždou krimi 2009 Josef Škvorecký - Kniha: Setkání v Bílé dámě, s vraždou. Radix; Tranzitní horoskop (2003) - Další knihy (68) Zvětšit horoskop. Tranzitní horoskop osobnosti pro rok 2003, kdy kniha vyšla: Tranzity se počítají k datu 1.1.2003 a zobrazují pouze pomalé planety, kte...

INFORMACE

AUTOR
Zdena Salivarová,
DIMENZE
8,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Setkání v Bílé dámě, s vraždou.pdf

POPIS

V luxusním hotelu u Stříbrného jezera hluboko v kanadských lesích dojde k vraždě. Obětí je dáma, které se v loterii podařilo vyhrát několik milionů. Motiv zločinu je tedy jasný. Nebo není? Jako v předchozích knihách, defiluje i v tomto románu galerie postav a postaviček, jejichž proplétající se osudy se odvíjejí v rychlém sledu, tentokrát na pozadí divoké kanadské přírody a viktoriánského hotelu u jezera. Dohromady vytvářejí atmosféru nabitou tajemstvím a komedií, stejně jako v předchozích detektivních příbězích z dílny slavné autorské dvojice.

Chcete si přečíst knihu?Setkání v Bílé dámě, s vraždou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdena Salivarová,. Číst Setkání v Bílé dámě, s vraždou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY