Gabrielova cesta

Gabrielova cesta - Aleš Svoboda | Replicamaglie.com

...zkým a přátelům přát hodně štěstí a zdraví ... Alfa RESTART - Andrea Gabrielová - Home | Facebook ... . Jak si ale toto štěstí představujeme? Jak si zdraví udržíme? Možná by bylo ... Zveme Vás k poslechu úryvku z knihy Gabrielova cesty a také rozmluvy o příběhu s autorem panem Alešem Svobodou. ... 2017-12-27 - Gabrielova cesta (6.) ... Most přes údolí, příběh z ... Kniha: Gabrielova cesta (Aleš Svoboda). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Všechny informace o produktu Kniha Gabrielova cesta, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Gabrielova cesta. Gabrielova cesta od 309 Kč - Heureka.cz Na Heurece ... Kniha: Gabrielova cesta - Aleš Svoboda | Knihy.ABZ.cz ... . Gabrielova cesta od 309 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Originálne obrazy z vlastnej tvorby maliarky Anety Mišovie- olejomaľby. Jemné zasnené obrázky, ktoré potešia každú jemnú dušičku. Inzerát Gabrielova cesta - Aleš Svoboda v okrese Jihlava, cena 99Kč, od Tomáš na Sbazar.cz. Popis: Kniha obsahuje náhledy do budoucnosti lidstva, sepsané způsobem formou příběhu plného dobrodružství, které nenajdete v žádné jiné vydané literatuře či filmu. Gabriela na jeho cestě provázejí neuvěřitelné zážitky: - setkávání s mistry plně ovládajícími doposud ... Hledáte Gabrielova cesta od Aleš Svoboda,Aneta Mišovie? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Knihu Gabrielova cesta (Aleš Svob...

INFORMACE

AUTOR
Aleš Svoboda
DIMENZE
7,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Gabrielova cesta.pdf

POPIS

Kniha obsahuje výhledy do budoucnosti lidstva napsané inspirativním způsobem formou příběhu plného dobrodružství, kterénenajdete v žádné jiné dosud vydané literatuře či filmu. V napínavém příběhu, jehož hrdina, jménem Gabriel, pochází z Nové Atlantis -vynořeného souostroví v Atlantickém oceánu, prožívá čtenář od prvních stránek plno dobrodružství a napětí, které se stále graduje k působivému a překvapivému vyvrcholení. Teprve spolu s posledními stránkami knihy otevírá se čtenáři skutečný smysl a význam cesty, na níž se mladý hrdina vydává na základě živého snu. Gabriela na jeho cestě provází zážitky jako: - setkání s mistry plně ovládajícími dosud nepoznané duchovní schopnosti - neobyčejné způsoby cestování - nevšedníobydlí a zahrady - nový rozměr přátelství a spolupráce se zvířaty - nové formy zvířat a rostlin - obnovená spolupráce s neviditelnými bytostmi přírody - ryzí pojmy jako úcta, přátelství, úpřímnost, ušlechtilost, hrdinství - příběh je psaný s lehkostí a humorem - nechybí tu ani jemnost, půvab a křehká nedotknutelnost čisté ženské duše - láska slibující prožívání silných dojmů - jako i neuvěřitelné množství napínavýcha nečekaných zážitků a dobrodružství,které ve stále gradujícím sledu událostí spějí k působivému a překvapivémuvyvrcholení. Není pochyb o tom, že knihu přečtou jedním dechem čtenáři všech věkových kategorií. Tento příběh je prvním dílem tohto formátu autora A.Svobody. Autor již pracuje na pokračování dalších příběhů Gabriela a jeho přátel.

Chcete si přečíst knihu?Gabrielova cesta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Svoboda. Číst Gabrielova cesta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY