Rackomix

Rackomix - Milada Rezková, | Replicamaglie.com

...ckovi vycházejí od začátku, kdy vychází časopis Raketa 🚀 (první číslo vyšlo v roce 2014, Nakladatelství Labyrint), v minulém roce byly jednotlivé komiksy vydány souhrnně ... Rackomix — Academia ... . Navíc získáte jeden, ve kterém se dozvíte, kdo jsou ... RACKOMIX ale také překypuje inspirací ke hrám, vědeckým zázrakům, přírodním kouzlům, vynálezům a dobrodružným výpravám. Díky této knize se z vás vcukuletu stane ornitolog, paleontolog, architekt, detektiv i houbař. Sdílet 0. kategorie Knihy » Dětská literatura » ... Rackomix. Kompletní nálož komiksů Doktora Racka z legendárního dětského časopisu Raketa, bonusový díl, v němž se doz ... Rackomix - Labyrint ... . Sdílet 0. kategorie Knihy » Dětská literatura » ... Rackomix. Kompletní nálož komiksů Doktora Racka z legendárního dětského časopisu Raketa, bonusový díl, v němž se dozvíte, kdo jsou jeho rodiče. RACKOMIX ale také překypuje inspirací ke hrám, vědeckým zázrakům, přírodním kouzlům, vynálezům a dobrodružným výpravám... KNIHA MÁ DVĚ VERZE OBÁLKY - MODROU A ŽLUTOU,… Kniha Rackomix (žlutá obálka) je v. Přečtených: 1x: Chystám se číst: 2x: Nápověda - Podmínky užit ... Rackomix. RACKOMIX. Milada Rezková & Lukáš Urbánek. Kdo otevře tuhle knížku, dostane kompletní nálož komiksů Doktora Racka z legendárního dětského časopisu Raketa. A nejen to, ze zálohy zaútočí bonusov...

INFORMACE

AUTOR
Milada Rezková,
DIMENZE
4,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Rackomix.pdf

POPIS

Kniha má 2 verze obálky: žlutou a modrou - náhodný výběr. Kdo otevře tuhle knížku, dostane kompletní nálož komiksů Doktora Racka z legendárního dětského časopisu Raketa. A nejen to, ze zálohy zaútočí bonusový díl, v němž se dozvíte, kdo jsou jeho rodiče. RACKOMIX ale také překypuje inspirací ke hrám, vědeckým zázrakům, přírodním kouzlům, vynálezům a dobrodružným výpravám. Díky této knize se z vás vcukuletu stane ornitolog, paleontolog, architekt, detektiv i houbař.

Chcete si přečíst knihu?Rackomix ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milada Rezková,. Číst Rackomix Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY