Šťastná čísla: 168 cest k získání bohatství, úspěchu a štěstí

Šťastná čísla: 168 cest k získání bohatství, úspěchu a štěstí - Lillian Too | Replicamaglie.com

...nadno pohlceno. Tato čísla sečte. K tomu součtu pak přičte číslo dne a měsíce svého narození a od celkového součtu ... Vesmírný prajazyk - tajná řeč písmen a nadsmyslové schopnosti ... ... rodinné jmění, materiální zisk, vlastnictví. Dovednost v dosahování světského úspěchu a bohatství, uchopení příležitosti a schopnost udržet si je. Vůdčí postavení, moc a současně odpovědnost, také však ... 17. předzvěst obchodního nebo pracovního úspěchu, případného povýšení 18. znamená prosperitu, bohatství, štěstí a úspěch v každém směru Láska, zdraví, peníze, práce ... Kombinace čísla ... Šťastná čísla. 168 cest k získání bohatství, úspěchu a ... ... . znamená prosperitu, bohatství, štěstí a úspěch v každém směru Láska, zdraví, peníze, práce ... Kombinace čísla 6 6-6 - šťastná kostička - naznačuje úspěch, spokojenost a potěšení. Je zárukou dobrého konce všeho, co vás v ... Germany 2017, 563 s. + 24 s. předmluva a ilustrace + 202 s. průvodce k písmům, váz. 150 Kč Smith Mike, Doe Bill - Co si muži nepřejí, aby ženy věděly Panenka. darovat jí: k realitě se nemůžeš stále obracet zády. dostat jí: sousedé ti pomohou v nouzi. hrát si s ní: lidé tě nestydatě využívají. chovat jí: milá návštěva. koupit jí: někdo tě obdaruje. koupat jí: toužíš o někoho pečovat. najít jí: štěstí si tě najde. oblékat jí: dbej víc na svůj vzhled. poškodit jí: všechny záhady chceš vždycky ......

INFORMACE

AUTOR
Lillian Too
DIMENZE
4,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Šťastná čísla: 168 cest k získání bohatství, úspěchu a štěstí.pdf

POPIS

Lillian Too, která patří mezi nejznámější autory knih o feng-šuej, se ve svém novém díle zabývá numerologií podle této starodávné čínské nauky. Odhaluje tajemství skrývající se v životním čísle i v čísle jména, poskytuje čtenářům metody k oživení příznivé energie čchi v domě či bytě a seznamuje je s prostředky k ochraně před negativními vlivy čísel. Přístupně a přehledně napsaná příručka prospěje všem, kteří chtějí v životě získat bohatství, úspěch a štěstí.

Chcete si přečíst knihu?Šťastná čísla: 168 cest k získání bohatství, úspěchu a štěstí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lillian Too. Číst Šťastná čísla: 168 cest k získání bohatství, úspěchu a štěstí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY