Vím, co jsi udělal

Vím, co jsi udělal - Zdenka Hamerová | Replicamaglie.com

...už nedokáže rozlišit, co je realita a co noční můra ... Vím, co jsi dělal minulý pátek 13. online ke zhlédnutí hd ... ... . V tomto čase se snaží dopátrat pravdy Leticie, která byla před pěta­dvaceti lety v nesprávnou hodinu na nesprávném místě. Je odhodlaná zjistit, co se tehdy stalo. Nezastaví se před ničím, protože už nemá co ztratit. Elektronická kniha: Vím, co jsi udělal Autor: Zdenka Hamerov á. Detektivní příběh o tom, že ochota se někdy nevyplácí Aleš žije sám a má všechno, co si kdy přál. ... Vím, co jsi udělal je český thriller ve stylu no ... Vím, co jsi udělal - Zdenka Hamerová | Databáze knih ... . ... Vím, co jsi udělal je český thriller ve stylu noirových honiček. Všechno se točí kolem hlavního hrdiny, ten dostal nejvíc prostoru a sám "unese" celý příběh. Kniha je vlastně jeho dobrodružstvím, a to značně akčním. Vím, co jsi udělal - Zdenka Hamerová. Detektivní příběh o tom, že ochota se někdy nevyplácí. Aleš žije sám a má všechno, co si kdy přál. Hezkou......

INFORMACE

AUTOR
Zdenka Hamerová
DIMENZE
10,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Vím, co jsi udělal.pdf

POPIS

Aleš žije sám a má všechno, co si kdy přál. Hezkou přítelkyni, práci v prosperující firmě a samostatnost. Jednoho dne se vrací domů a neznámá mladá sousedka ho požádá o přátelskou výpomoc. Aby jí vyhověl, přijme pozvání na kávu. Dívka mu však vezme osobní věci, odejde a v cizím bytě ho zamkne. Když se Alešovi konečně podaří utéct, zjistí, že se mezitím v jeho garsonce stala vražda a že je hlavním podezřelým. Bez domova, bez peněz, bez mobilu a bez dokladů se vydává hledat odpovědi na otázky: Komu vlastně patřil cizí byt? Kdo byla neznámá dívka? Kdo byl zavražděn, kým a proč? A jak to všechno souvisí s ním?

Chcete si přečíst knihu?Vím, co jsi udělal ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdenka Hamerová. Číst Vím, co jsi udělal Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY