Pohřbené tajemství

Pohřbené tajemství - Val McDermidová | Replicamaglie.com

...emství Val McDermidová BB/art , 2019 Pro mladý manželský pár Alici a Willa Sommervilleovy je to zpočátku vzrušující povyražení ... Pohřbené tajemství - TV program - televizní programy všech ... ... . V rašelinné bažině na Skotské vysočině chtějí najít Alicino dědictví. Pro mladý manželský pár Alici a Willa Sommervilleovy je to zpočátku vzrušující povyražení. V rašelinné bažině na Skotské vysočině chtějí najít Alicino dědictví. Někteří velice vážení a vysoce postavení lidé jsou však odhodlaní pohřbít svá temná tajemství za každou cenu. Netuší al ... Kniha: Pohřbené tajemství - Val McDermidová | Knihy.ABZ.cz ... . Někteří velice vážení a vysoce postavení lidé jsou však odhodlaní pohřbít svá temná tajemství za každou cenu. Netuší ale, že Nick Heller se nezastaví před ničím… „Soukromý vyšetřovatel Nick Heller je chlap, kterého chcete mít na své straně, kdykoli se dostanete do potíží. The Final Problem Dlouho pohřbené tajemství přeci jen dohnalo duo z Baker Street, když s nimi hraje někdo velmi podivnou hru. Sherlock a John čelí největší výzvě jejich života. Pohřbené tajemství (VIII. řada) Čtvrtek 18. 10. 2018 na ČT1. Nastavit připomenutí ......

INFORMACE

AUTOR
Val McDermidová
DIMENZE
6,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohřbené tajemství.pdf

POPIS

Pro mladý manželský pár Alici a Willa Sommervilleovy je to zpočátku vzrušující povyražení. V rašelinné bažině na Skotské vysočině chtějí najít Alicino dědictví. A poklad to není jen tak ledajaký: Alicin dědeček sem na konci války zakopal se svým parťákem dvě vzácné motorky. Jenže když Alice zorganizuje jejich vyproštění, dočká se nepříjemného překvapení – najde nejen motocykly, ale i mrtvolu mladého sportovce… v botách značky Nike z roku 1995… a s dvěma střelami v těle. Jak spolu souvisí obě záležitosti, které od sebe dělí padesát let, se začne ptát detektiv vrchní inspektorka Karen Pirieová z edinburské jednotky starých případů. Aby rodiny, které ztratily milovaného člověka, dostaly odpovědi, na něž mají právo a nikdy na ně není pozdě. Ne každý ovšem sdílí Kareninu touhu po spravedlnosti – a to nejen lidé, pro které vražda znamená pohodlné řešení rodinných či finančních problémů, ale bohužel i Karenini kolegové v nejvyšších policejních kruzích.

Chcete si přečíst knihu?Pohřbené tajemství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Val McDermidová. Číst Pohřbené tajemství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY