Srdce v mrakodrapu

Srdce v mrakodrapu - Bohumil Ždichynec | Replicamaglie.com

...ok vydání: 2019 (1. vydání) „Jak se svět proměňuje? Má anděl duši, může ji vůbec mít? Je pro nás ráj již uzavřený, či nikoli? Co ale bylo dřív? Je už za dveřmi budoucnost? Komu zvoní hrana? Jak to všechno bylo doopravdy? Znáš sám sebe? A znáš-li, přežiješ sám sebe? Kam se ukryla pravda? Je poznání poznatelné? Budou z nás všeh Bohumil Ždichynec Srdce v mrakodrapu - diskuse - Duration: 37 minutes ... Bohumil ždichynec :: Literatinawebu ... . 75 views; 3 months ago; 40:34. Instrukce k věčnosti - přednášejí Táňa Fischerová, Olga Nytrová a Františka ... Srdce v mrakodrapu . Bohumil Ždichynec; Bohumil Ždichynec . 0,0 . Sledovať autora . Ezoterika a duchovno História Medicína Motivačná literatúra Česká próza Ďalšie formy prózy Literatúra faktu Spoločenské vedy Zdravie, životný štýl Poézia. Všetky knihy autora ... Olga Nytrová, Květoslava Sal ... Srdce v mrakodrapu od 135 Kč - Heureka.cz ... . 75 views; 3 months ago; 40:34. Instrukce k věčnosti - přednášejí Táňa Fischerová, Olga Nytrová a Františka ... Srdce v mrakodrapu . Bohumil Ždichynec; Bohumil Ždichynec . 0,0 . Sledovať autora . Ezoterika a duchovno História Medicína Motivačná literatúra Česká próza Ďalšie formy prózy Literatúra faktu Spoločenské vedy Zdravie, životný štýl Poézia. Všetky knihy autora ... Olga Nytrová, Květoslava Salmonová a Markéta Hlasivcová se staly virtuálními hosty Večera přiměřených depresí, který již řadu let připravuje básnířka a organizátorka ... Kniha: Srdce v mrakodrapu Autor: Bohumil Ždichynec V sedmi oddílech se básník soustředí na charakteristiku současného způsobu existence, na fakt, že člověk je čím dál více odtržený od běžných lidských pocitů, že si neváží ... Srdce v mrakodrapu; Srdce v mrakodrapu. Autor: Bohumil Ždichynec Vydavateľstvo: Aesculapus 2019 EAN: 9788087200070 „Jak se svět proměňuje? čítať viac. Pozreli ste si. Zatiaľ ste si u nás nepozreli iné produkty. % Dostupnosť: Na sklade, posielame do 24 hodín Bohumil Ždichynec, básník a lé...

INFORMACE

AUTOR
Bohumil Ždichynec
DIMENZE
11,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Srdce v mrakodrapu.pdf

POPIS

„Jak se svět proměňuje? Má anděl duši, může ji vůbec mít? Je pro nás ráj již uzavřený, či nikoli? Co ale bylo dřív? Je už za dveřmi budoucnost? Komu zvoní hrana? Jak to všechno bylo doopravdy? Znáš sám sebe? A znáš-li, přežiješ sám sebe? Kam se ukryla pravda? Je poznání poznatelné? Budou z nás všehovšudy ztracenci přimhouřených očí? Co lidstvu přináší postcivilizace? Nevyznáváme prostřednictvím médií jakýsi rituální kanibalismus? Kam dojdeme, jdeme-li stále víc odnikud nikam? V čem spočívá umění žít?... To všechno jsou otázky určené ponejvíce nám ještě přeživším nebo pořád přežívajícím, z nichž nejzávažnější je zejména a především ono tázání, s jehož přičiněním se tváří v tvář tekuté době a hranatému světu neústupně ptáme nejenom: Co dělat?, ale především: Jak žít? Po rozsáhlé kulturněhistorické publikaci Stopy v srdci, pojednávající o proměně člověka a krajiny ve světle genealogie jihočeského rodu, se básník a lékař Bohumil Ždichynec ve své nové knize opět obrátil k „srdci“; tentokrát ovšem nejen jako k symbolu současného života a soudobé civilizace, ale i jako k pozitivnímu symbolu naší kéž by rovněž pozitivní budoucnosti,“ píše o této knize literární kritik doc. PhDr. Vladimír Novotný, Ph.D.

Chcete si přečíst knihu?Srdce v mrakodrapu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohumil Ždichynec. Číst Srdce v mrakodrapu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY