Fly High! Leť výš 2.

Fly High! Leť výš 2. - Óči Nacumi | Replicamaglie.com

... zabývá se spíš dějem, který je v prvním i druhém díle stejný - Meru chce napravit všechny zlé studenty a chce, aby spolu všichni vycházeli Nacumi Óči-Fly High! Leť výš 2: RC Review: Fly High! Leť výš 2: Recenze- Fly High 2- Leť výš! Diskuse ke knize ... Knižní série Fly High! Leť výš | ČBDB.cz ... . Z kategorie "Manga a komiks" dále doporučujeme: Srdce a Mozek. Recenze: Fly High! - Leť výš 3! 10.4.14 Táňa Moučkov ... Třetí díl Fly high pro mě byl velkým překvapením už díky bonusové oneshot manze na konci. Příběh byl víc napínavější, než jsem si mohla myslet a než jsem očekávala. Hlavní hrdinka Meru je hodně naivní, což už jsem v předešlých recenzích zmi ... Fly High! Leť výš 1 - Óči Nacumi | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Třetí díl Fly high pro mě byl velkým překvapením už díky bonusové oneshot manze na konci. Příběh byl víc napínavější, než jsem si mohla myslet a než jsem očekávala. Hlavní hrdinka Meru je hodně naivní, což už jsem v předešlých recenzích zmiňovala, ale ... Fly High! - Leť výš 3. Doprava Platba Reklamace Obchodní podmínky Kontakty. Webové stránky Facebook YouTube Instagram. Zastavte se u nás na prodejně, kde vám rádi poradíme či pomůžeme s výběrem toho pravého komiksu. Prodejna je i výdejním místem pro osobní odběr objednaného zboží. Fly High! Leť výš 1 Autor: Nacumi, Óči Nakladatel: Zoner Press EAN: 9788074131493 ISBN: 978-80-7413-149-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 170 stran, česky Rozměry: 11,5 × 17,5 cm Rok vydání: 2011 Óči Nacumi-Fly High! Leť výš 1: RC Review: Fly High! Leť výš 1: Diskuse ke knize. Z kategorie "Manga a komiks" dále doporučujeme: Srdce a Mozek. Leť výš 2 (Fly-High!) Vydalo nakladatelství ZonerPress v brožované vazbě v roce 2011. Původně vyšlo na pokračování v magazínu Ribon (japonsky りぼん) a souborně pak v roce 2008 u Shueisha, Inc. Kniha v originále nese název "Fly-High!". České vydání má 176 stran a prodává se v plné ceně za 169 Kč. Fly High!: Leť výš 1 (Fly-High!) Vydalo nakladatelství ZonerPress v brožované vazbě v roce 2011. Původně vyšlo na pokračování v magazínu Ribon (japonsky りぼん) a souborně pak v roce 2008 u Shueisha, Inc. Kniha v originále nese název "Fly-High!". České vydání má 176 stran a prodává se v plné ceně za 179 Kč. Fly High! Leť výš 3 Autor: Nacumi, Óči Nakladatel: Zoner Press EAN: 9788074132483 ISBN: 978-80-7413-...

INFORMACE

AUTOR
Óči Nacumi
DIMENZE
10,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Fly High! Leť výš 2..pdf

POPIS

Meru se stala předsedkyní studentské rady a vyhrála první bitvu ve válce proti partě, která terorizuje školu. Studenti jsou nadšení, Meru získává nové přátele a mohlo by se zdát, že je všechno na nejlepší cestě. Jenže nečekaný polibek od nejvěrnějšího spojence Ruky všechno zkomplikuje. Její nadlidská síla je totiž najednou pryč a Meru se marně snaží pochopit emoce, které se hlásí o slovo. Aby toho nebylo málo, Ilja ji vyzve na souboj, jehož výsledek rozhodne vše. A do toho všeho přichází na školu nový učitel, který podobná alotria nehodlá tolerovat. Stane se z něj vítaný spojenec, nebo další protivník, kterého bude muset Meru porazit, aby ze školy udělala místo, kde spolu budou všichni vycházet?

Chcete si přečíst knihu?Fly High! Leť výš 2. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Óči Nacumi. Číst Fly High! Leť výš 2. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY