Hrobaříci v podzámčí

Hrobaříci v podzámčí - Pavla Horáková | Replicamaglie.com

...kulisy městečka Ostrožná, kde mladí hrdinové o prázdninách pomáhají na ... Kniha: Hrobaříci v podzámčí - Pavla Horáková | Knihy.ABZ.cz ... ... Hrobaříci v podzámčí. 2. 3. 2020. Členové tajného společenství, Vojta, Klára, Evžen, Šimon a Alžběta, už coby středoškoláci pomáhají při letních archeologických vykopávkách u jednoho východočeského zámku a na vlastní pěst pátrají po vzácné relikvii, která odtud zmizela za druhé světové války. Spolu s ... Hrobaříci v podzámčí 2011; Hrobaříci a Hrobaři 2012; Kecy v ... Horáková, Pavla: Hrobaříci v podzámčí - iLiteratura.cz ... . Spolu s ... Hrobaříci v podzámčí 2011; Hrobaříci a Hrobaři 2012; Kecy v kleci 2010; všech 8 knih autora. Podobné knihy. Svůj vůz i pluh veď přes kosti mrtvých 2010; Ve skříni 2018; Zakletý v čase 2009; Kniha Teorie podivnosti je v Hrobaříci v podzámčí - Pavla Horáková. Druhý díl detektivní trilogie pro mladé čtenáře je volným pokračováním napínavého příběhu Tajemství Hrobaříků.... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Knihou Hrobaříci a Hrobaři, která volně navazuje na detektivky pro mladé čtenáře Tajemství Hrobaříků a Hrobaříci v podzámčí, se uzavírá románová trilogie, v níž pětičlenné bratrstvo pátrá po zločinech a záhadách sahajících hluboko do minulosti. Vojta, Klára, Evžen, Šimon a Alžběta už dospěli....

INFORMACE

AUTOR
Pavla Horáková
DIMENZE
3,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrobaříci v podzámčí.pdf

POPIS

Druhý díl detektivní trilogie pro mladé čtenáře je volným pokračováním napínavého příběhu Tajemství Hrobaříků. Parta detektivů tentokrát vymění prostředí pražského hřbitova za romantické kulisy městečka Ostrožná, kde mladí hrdinové o prázdninách pomáhají na archeologických vykopávkách. Brzy se dozvědí, že ze zdejšího zámku během druhé světové války zmizela vzácná relikvie, a spolu s potomky šlechtického rodu se nadšeně pustí do řešení dávné záhady.

Chcete si přečíst knihu?Hrobaříci v podzámčí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Horáková. Číst Hrobaříci v podzámčí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY