Korespondence s komeniology II.

Korespondence s komeniology II. - Jan Patočka | Replicamaglie.com

... 2011; Boris Leonidovič Pasternak, Rainer Maria Rilke, Marina Ivanovna Cvetajeva, Korespondence, Supraphon, 1986; Karel Havlíček Borovský, Karel Havlíček - Korespondence I: 1831-1842, NLN - Nakladatelství Lidové noviny, 2017; Jaroslav Čechura, Jana Čechurová, Korespondence Josefa Pekaře a Kamila ... Jan Patočka - Trh knih - můj antikvariát online ... ... V tomto svazku je poprvé zpřístupněna Patočkova korespondencese slavistou, filosofem, žákem E. Husserla, objevitelem Komenského Obecné porady D. Čyževśkým, s německým filosofem výchovy, komeniologema pozdějším vydavatelem Patočkova souborného komeniologického díla K. Schallerem a s francouzskou komenioložkou M. Denisovou. 2011 - Korespondence s komeniology II. 2011 - Korespondence s ... Korespondence s komeniology I. (Jan Patočka) | Detail ... ... . Husserla, objevitelem Komenského Obecné porady D. Čyževśkým, s německým filosofem výchovy, komeniologema pozdějším vydavatelem Patočkova souborného komeniologického díla K. Schallerem a s francouzskou komenioložkou M. Denisovou. 2011 - Korespondence s komeniology II. 2011 - Korespondence s komeniology I. 2010 - Fenomenologické spisy II. 2008 - Fenomenologické spisy I. 2008 - České dějiny a Evropa. 2007 - Věčnost a dějinnost. 2007 - Platón a Evropa. 2007 - Dvě máchovské studie. 2006 - Češi II. Knihy.ABZ.cz - obchod s příběhy Internetové knihkupectví ABZ Vám přináší zábavu, poučení, radost, vědomosti, napětí i vášeň a mnoho dalšího formou knih již 14 let. Za tu dobu jsme pro Vás zpracovali více než milion online objednávek a doručili Vám asi 20 miliard slov. Korespondence s ko...

INFORMACE

AUTOR
Jan Patočka
DIMENZE
8,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Korespondence s komeniology II..pdf

POPIS

V tomto svazku je poprvé zpřístupněna Patočkova korespondencese slavistou, filosofem, žákem E. Husserla, objevitelem Komenského Obecné porady D. Čyževśkým, s německým filosofem výchovy, komeniologema pozdějším vydavatelem Patočkova souborného komeniologického díla K. Schallerem a s francouzskou komenioložkou M. Denisovou. Jde o rozsáhlou a významnou součást Patočkovy komeniologické pozůstalosti, jež přesahuje úzký rámec komeniologiea přináší velmi cenné prameny pro úplnější poznání myslitelského odkazu Jana Patočky.

Chcete si přečíst knihu?Korespondence s komeniology II. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Patočka. Číst Korespondence s komeniology II. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY