Lásky, vrásky, bublinky

Lásky, vrásky, bublinky - Libka Safr | Replicamaglie.com

...m je třicet nebo máte čtyřicítku na krku ... Libka Safr | Libka Safr ... . Lásky, vrásky, bublinky SAFR LIBKA. Přidat Odebrat Ks. Skladem. Cena s DPH 224 K ... Kniha 'Libka Safr už ví, že hledání prince na bílém koni sakra bolí. I proto si založila blog, aby se ve svých povídkách a fejetonech otevřeně podělila o pocity, které se dostaví, když vám je třicet nebo máte čtyřicítku na krku.' Lásky, vrásky, bublinky Libka Safr. 249 Kč 224 Kč NAPIŠTE NÁM Budete to věd ... Lásky, vrásky, bublinky | Johairstar magazín ... . 249 Kč 224 Kč NAPIŠTE NÁM Budete to vědět jako první! Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? ... Vrásky z lásky autor: Schultzová Ricki doporučená cena: 388 Kč naše cena:310Kč Lásky, vrásky, bublinky autor: Safr Libka doporučená cena: ... Na velikosti záleží . Kniha populárním stylem vysvětluje všeobecné vlivy pravidla „mít tu správnou velikost". Na příbězích od Alenky v říši divů po Gulliverovy cesty ukazuje fascinaci malými a velkými věcmi....

INFORMACE

AUTOR
Libka Safr
DIMENZE
12,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Lásky, vrásky, bublinky.pdf

POPIS

Libka Safr už ví, že hledání prince na bílém koni sakra bolí. I proto si založila blog, aby se ve svých povídkách a fejetonech otevřeně podělila o pocity, které se dostaví, když vám je třicet nebo máte čtyřicítku na krku. V jejích historkách se mísí humor se sarkastickými postřehy a autorka v nich nešetří nikoho, ani sebe. Zamýšlí se nad vztahy, sexem i ženským světem, a hlavně odpovídá svým čtenářkám na otázku: proč se tohle všechno děje?

Chcete si přečíst knihu?Lásky, vrásky, bublinky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libka Safr. Číst Lásky, vrásky, bublinky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY