Obojživelníci a plazi České republiky

Obojživelníci a plazi České republiky - Jiří Moravec | Replicamaglie.com

...e vyhlášky 395/1992 Sb. a změnové vyhlášky 175/2006 Sb ... Obojživelníci a plazi České republiky - Moravec Jiří ... ... . Ve skutečnosti je v Česku ohrožených druhů mnohem víc, hlavně mezi bezobratlými.Např. v Červeném seznamu bezobratlých druhů České republiky je uvedeno 6 436 druhů. Obojživelníci a plazi České republiky Autor: Moravec, Jiří Nakladatel: Academia EAN: 9788020029843 ISBN: 978-80-200-2984-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 464 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,6 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Jiří Moravec: Obojživelníci a plazi České ... Úvod . Aktuálně | Obojživelníci České republiky ... . vydání) Jiří Moravec: Obojživelníci a plazi České republiky. Academia, 2019, 464 s. Uvádí se, že v České republice žije kolem 550 druhů obratlovců, z čehož největší krajíc připadá na ptáky (přes 400 druhů). Po nich s výrazným odstupem následují savci (87 druhů) a ryby (cca 65). Obojživelníci a plazi České republiky 5 5 recenzí Komplexní publikace českého autora, jediná svého druhu na našem trhu, přináší encyklopedický přehled a určovací klíče všech druhů obojživelníků a plazů, kteří žijí na území České republiky. Obojživelníci a plazi České republiky.indb 1 21.9.2008 22:45:42 16 Pokud za číslem obrázku není uvedena zkratka autora, autory všech ostatních fotografií jsou iv a n , lu k á š, ma r k é ta a ví t ě z s l av zw a c h o v i, přitom autorem všech ilustrací je autor této publikace. Právě se nacházíte: Domů Fotogalerie Fauna Obojživelníci a plazi. Obojživelníci a plazi. DK_fauna_01 ... Lesy České republiky zlevnily pro veřejnost veškeré dřevo a v souvislosti s uvolněním vládních opatření obnovily jeho prodej. Kontaktujte lesníky v regionech. Všechny informace o produktu Kniha Obojživelníci a plazi České republiky - Ivan Zwach, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Obojživelníci a plazi České republiky - Ivan Zwach. Obojživelníci i plazi jsou dnes velmi ohrožení. Abychom mohli tyto živočichy účinně chránit, musíme je blíže poznat. Vědět jak vypadají, kde žijí, čím se živí a také jaké postavení mají v přírodě. Okolím Karlovských rybníků za poznáním Lesy České republiky, s.p. Kupte knihu Obojživelníci a plazi České republiky (Ivan Zwach) s 10 % slevou za 480 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Svět zvířat VII - Obojživelníci, plazi 1999; Fauna ČR. Plazi - Reptilia 2015; Obojživelníci a plazi České republiky 2019; A monograph of the genus Pogonostoma 2007; všech...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Moravec
DIMENZE
10,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Obojživelníci a plazi České republiky.pdf

POPIS

Cílem knihy je seznámit čtenáře se všemi druhy obojživelníků a plazů žijícími v České republice a ukázat, že se jedná o nad očekávání krásné a podivuhodné tvory, kteří určitě zasluhují větší pozornost a maximální ochranu. Zařazené fotografie byly vybrány tak, aby co nejlépe vystihovaly typický vzhled a charakteristické znaky jednotlivých druhů. Prostor dostaly snímky ukazující rozdíly mezi samci a samicemi i odlišnosti mezi dospělými a mladými jedinci. V případě obojživelníků nechybí obrázky jejich larev. Zvláštní pozornost je věnována variabilitě a sezonním změnám zbarvení. Upřednostňovány byly fotografie, které zachycují jednotlivé druhy ve volné přírodě při svých obvyklých, ale i méně známých životních projevech. Obrazovou část doprovází podrobný text, který shrnuje současné poznatky o taxonomii, morfologii, rozšíření a biologii našich druhů.

Chcete si přečíst knihu?Obojživelníci a plazi České republiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Moravec. Číst Obojživelníci a plazi České republiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY