Pohyb v terapii a prevenci dětské obezity

Pohyb v terapii a prevenci dětské obezity - Dalibor Pastucha | Replicamaglie.com

...vu rodiny v prevenci a terapii dětské obezity ... Pohyb v terapii a prevenci dětské obezity | | Palmknihy ... ... . Pohyb v terapii a prevenci dětské obezity. Dalibor Pastucha,kolektiv a. 0.0 z 5 hvězdiček. 125.62 K ... Pohyb v terapii a prevenci dětské obezity. Autor: Pastucha, Dalibor | Rok vydání: 2011 | Jazyk: Čeština Kategorie: Sociální problematika | Typ dokumentu: Monografie a sborník Plná dostupnost: NE obezita, obézní děti, pohybová terapie, pohybová aktivita, prevence onemocnění Kolektivní monografie věnovaná problematice pohybu v terapii a prevenci dětské obezity. Ke knize "Pohyb v terapii a prevenci dětské ... E-kniha: Pohyb v terapii a prevenci dětské obezity | Knihy ... ... . Ke knize "Pohyb v terapii a prevenci dětské obezity" doporučujeme také: Dětská obezita Hainerová, Irena Aldhoon Cena: 172 Kč Recenze a komentáře k titulu přidat komentář nebo recenzi. Mirek 2012-11-12 : Výborná kniha a zdroj mnoha zajimavých informací. Problematikou pohybové aktivity dětí se dlouhodobě zabývám a kniha se ... Kupte knihu Pohyb v terapii a prevenci dětské obezity od Dalibor Pastucha a kol. na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Dalibor Pastucha a kolektiv: Pohyb v terapii a prevenci dětské obezity Praha: Grada Publishing, 2011. Obezita se stává stále výraznějším fenoménem naší doby, o čemž nás přesvědčují nejen alarmující čísla statistik, ale i prostý pohled při procházce ulicemi. kolektiv autorů, Dalibor Pastucha, Pohyb v terapii a prevenci dětské obezity, Grada, 2011 Helena Jarkovská , Aerobní gymnastika , Olympia, 1985 Marie Zemánková , Pohyb nad zlato , Hanex, 1996 Pohyb v terapii a prevenci dětské obezity Autor: Pastucha, Dalibor Nakladatel: Grada EAN: 9788024740652 ISBN: 978-80-247-4065-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 128 stran, česky Rozměry: 14,4 × 20,7 cm Rok vydání: 2011 (1. vydání) Kniha Pohyb v terapii a prevenci dětské obezity - praktická príručka - pohodlný nákup na medicinskaliteratura.sk. Medicínska literatúra a iná odborná literatúra Váš pohodlný nákup . Prihlásenie. Nová registrácia. Stav nákupu: 0 ks / 0,00 Eur [košík] ... Kniha Pohyb v terapii a prevenci dětské obezity. ... Dalibor Pastucha česká, 1976. Kniha Pohyb v terapii a prevenci dětské obezity je v. Přečtených: 2x: Nápověda - Podmínky užit ... Léčba dětské obezity je odlišná od dospělých a závisí na věku dítěte i na motivaci jednotlivých členů rodiny k léčbě. Předškolní dítě bude například po většinu doby pod dohledem rodiny a učitelek v mateřské škole, výběr potravin a jejich množství budou tedy závislé na okolí. ... Pohyb v terapii a prevenci ... Pohyb v terapii a porovnaj ceny v 4 obchodoch od 5.71 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp POHYB V TERAPII A PREVENCI DĚTSKÉ OBEZITY (DALIBOR PASTUCHA A ...

INFORMACE

AUTOR
Dalibor Pastucha
DIMENZE
11,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohyb v terapii a prevenci dětské obezity.pdf

POPIS

Přehledná, stručná a praktická publikace je určena všem, kteří se věnují péči o dětské pacienty s obezitou nebo kteří se podílejí na pohybové aktivitě těchto dětí - pediatrům, PLDD, dětským endokrinologům, obezitologům, tělovýchovným lékařům, fyzioterapeutům, lékařům lázeňských zařízení a učitelům tělesné výchovy. Rovněž ji využijí jako učební materiál i studenti oborů zaměřujících se na problematiku pohybu - studenti lékařských fakult, nelékařských zdravotnických fakult, fakulty tělesné výchovy. Čtenář se naučí aktivně zapojit do procesu preskripce pohybové aktivity u dětí s obezitou a pochopí možnosti a výhody komplexní multioborové spolupráce v péči o tyto děti. Kniha dále umožní připravit preventivní program pohybové aktivity pro děti. Dvojbarevná publikace je dobře didakticky doplněna obrázky a tabulkami.

Chcete si přečíst knihu?Pohyb v terapii a prevenci dětské obezity ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dalibor Pastucha. Číst Pohyb v terapii a prevenci dětské obezity Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY