Drátovaný rok

Drátovaný rok - Monika Jankůj | Replicamaglie.com

...ledaném slově překlepy; Pokud zadáváte celý název a nejste si jisti, zkuste například místo Olympus E-410 Double Zoom zadat pouze E-410 Popis: Drátovaný rok ... Kniha Drátovaný rok - Trh knih - můj antikvariát online ... . Zhotovte si krásné, praktické i umělecké výrobky z drátu s pomocí fotografických návodů a pokynů zkušené autorky, lektorky a členky Cechu českého a moravského uměleckého drátování. Projekty jsou rozděleny podle ročních období, takže si vždy vyrobíte to, co se zrovna hodí - na jaře si ... ... Drátovaný rok | Albatrosmedia.sk ... ... ...

INFORMACE

AUTOR
Monika Jankůj
DIMENZE
12,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Drátovaný rok.pdf

POPIS

Zhotovit si drobné i větší výrobky z drátů vás naučí autorka, která je členkou Cechu českého a moravského uměleckého drátování. Projekty jsou rozděleny podle ročních období, takže si vždycky vyrobíte to, co se zrovna hodí – na jaře si můžete odrátovat velikonoční vajíčka, v létě udělat košík na lahve na piknik, na podzim připravit třeba zajímavé háčky na zavěšení cibule a v zimě vánoční ozdoby.

Chcete si přečíst knihu?Drátovaný rok ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Jankůj. Číst Drátovaný rok Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY