Vytváření věcí

Vytváření věcí - Bruce Sterling | Replicamaglie.com

...Future Of Making. Co se stane, když se poptávka zvyšuje a zdroje zaostávají? Stavitelé, konstruktéři i výrobci se tímto problémem potýkají denně ... Jak vytvořit web od nuly: Šest věcí, na které je třeba myslet ... . Podívejte se,... Vytváření věcí. Bruce Sterling. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt momentálně není skladem. Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění Mám zájem Předpokládaná cena 330 Kč s DPH. Kniha Bruce Sterlinga, která vyšla pod názvem Shaping Things v roce 2005 u MIT Press ... Extreme Dangerous Biggest Heavy Duty Hammer Forging Factory, Hyd ... Internet věcí - Wikipedie ... . Kniha Bruce Sterlinga, která vyšla pod názvem Shaping Things v roce 2005 u MIT Press ... Extreme Dangerous Biggest Heavy Duty Hammer Forging Factory, Hydraulic Steel Forging Process - Duration: 14:02. Good Machine Recommended for you Internet věcí (anglicky Internet of Things, zkratka IoT) je v informatice označení pro síť fyzických zařízení, vozidel, domácích spotřebičů a dalších zařízení, která jsou vybavena elektronikou, softwarem, senzory, pohyblivými částmi a síťovou konektivitou, která umožňuje těmto zařízením se propojit a vyměňovat si data. Vytváření věcí . Kniha Bruce Sterlinga, která vyšla pod názvem Shaping Things v roce 2005 u MIT Press, pojednává o historii a budoucnosti navrhování věcí z hl… Kniha: Vytváření věcí - Bruce Sterling. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS či aktualizovanou Zásilkovnou. Tyto objednávky vyřizujeme v běžném režimu, stejně tak nákup e-knih a dalších elektronických produktů. ... Zeptali jsme se proto na diskuzním fóru Živě.cz našich čtenářů, jaký bezplatný program pro 3D modelování by doporučili ostatním. Přestože diskutující často dodávali lehce off-topic reference na placené programy, bylo zmíněno dost tipů na software zdarma, z nichž vám nabízíme následující koktejl ke stažení a vyzkoušení. Propojte vaše týmy pro budoucnost vytváření věcí kolem nás. Propojte návrh, konstrukci, průmyslový design, výrobu, dodavatelské řetězce, marketing, obchod, distribuci, servis, zpětnou vazbu zákazníků a automatizujte vaše podnikání. Budoucnost výroby věcí (future of making things, FOMT) je postavena na potřebě flexibilních návrhových a výrobních postupů umožňujících rychlé inovace, na vytváření chytrých, snadno přizpůsobitelných a propojených výrobků nabízených zákazníkům novými obchodními metodami, např. pronájmem formou služby. Internet věcí: v roce 2020 bude na světě 50 miliard připojených zařízení a toto číslo poroste o 10-20 miliard každý rok. Individualizované výrobky, ekologicky vyrobené v místě spotřeby, efektivní stavebnictví, to vše vyžaduje také změny ve výrobě. P...

INFORMACE

AUTOR
Bruce Sterling
DIMENZE
12,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Vytváření věcí.pdf

POPIS

Kniha Bruce Sterlinga, která vyšla pod názvem Shaping Things v roce 2005 u MIT Press, pojednává o historii a budoucnosti navrhování věcí z hlediska futurologických perspektiv designu. Sterling jako spisovatel science fiction dokáže pracovat s neologismy a v knize vytváří úžasná spojení moderních a starých technologií, nových kategorií objektů v sítích programovatelných systémů. Knížka je koncipována jako řez napříč různými obory designu. Zároveň je i futurologickou explikací a nabízí inspiraci jak studentům UMPRUM, tak veřejnosti, které není cizí pochopit technosociální proměny současnosti a blízké budoucnosti. K vydání připravují Petr Krejzek a Pavla Pauknerová.

Chcete si přečíst knihu?Vytváření věcí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bruce Sterling. Číst Vytváření věcí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY