Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb

Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb - Stephen Biesty | Replicamaglie.com

...ce vyklápěcí. Autor Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb Podíváš se do nitra jednoho z největších dalekohledů na světě v observatoři Palomar v USA, do ponorky z druhé světové války nebo do parní lokomotivy z 30 ... Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb, mimo edice ... ... . let 20. století. Kupte knihu Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb od Stephen Biesty, Richard Platt, Stephen Biesty (ilustrátor) na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb Podíváš se do nitra jednoho z největších dalekohledů na světě v observatoři Palomar v USA , do ponork ... Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb - Stephen ... ... . Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb Podíváš se do nitra jednoho z největších dalekohledů na světě v observatoři Palomar v USA , do ponorky z druhé světové války nebo do parní lokomotivy z 30. let 20. století. Do nitra . V dnešní době se čím dál častěji setkáváme s prohlášeními typu „pozitivní myšlení", „síla myšlenek", „transformace vědomí". Jen málokdo ale ví, co to ve skutečnosti znamená, když dosáhnete svého osvícení či získáte skutečnou a věčnou spokojenost, lásku a štěstí. > Atlasy a encyklopedie > Encyklopedie > Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb. ... Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb. Richard Platt. Značka: Slovart Výrobní číslo: 978-80-7529-741-9 EAN: 9788075297419 Náš kód: 145223 ... Podíváš se do nitra jednoho z největších dalekohledů na světě v observatoři Palomar v USA, do ponorky z druhé světové války nebo do parní lokomotivy z 30. let 20. století. Dozvíš se, jak se žilo na středověkém hradě nebo jak to vypadá uvnitř tanku. Zjistíš, proč nespadne mrakodrap Empire State Building, jak jsou vyřešeny přirozené potřeby astronautů v ... Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb; Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb. kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0343280: Nakladatel: ... Průřezy ti umožní představit si prostorové umístění jednotlivých částí různých staveb a strojů, u těch největších jsou strany dokonce vyklápěcí. ... O čem je kniha Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb? Podíváš se do nitra jednoho z největších dalekohledů na světě v observatoři Palomar v USA, do ponorky z druhé světové války nebo do parní lokomotivy z 30. let 20. století. Dozvíš se, jak se žilo na středověkém hradě nebo jak to vypadá uvnitř tanku. Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb Stephen Biesty. ... Průřezy ti umožní představit si prostorové umístění jednotlivých částí různých staveb a strojů, u těch největších jsou strany dokonce vyklápěcí. EAN: 9788075297419: ISBN: 97...

INFORMACE

AUTOR
Stephen Biesty
DIMENZE
6,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb.pdf

POPIS

Podíváš se do nitra jednoho z největších dalekohledů na světě v observatoři Palomar v USA, do ponorky z druhé světové války nebo do parní lokomotivy z 30. let 20. století. Dozvíš se, jak se žilo na středověkém hradě nebo jak to vypadá uvnitř tanku. Zjistíš, proč nespadne mrakodrap Empire State Building, jak jsou vyřešeny přirozené potřeby astronautů v raketoplánu nebo co se děje v zákulisí Královské opery v Londýně. A pokračuje to zaoceánským parníkem Queen Mary, letadlem Jumbo Jet, vrtnou plošinou, obrovskou rybářskou lodí, a dál se nech překvapit. Průřezy ti umožní představit si prostorové umístění jednotlivých částí různých staveb a strojů, u těch největších jsou strany dokonce vyklápěcí.

Chcete si přečíst knihu?Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen Biesty. Číst Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY