Noční motýl: Případ rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic

Noční motýl: Případ rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic - Ondřej S. Nečas | Replicamaglie.com

...k nestalo se tak, utrousil jen něco o tom, že jde pokračovat v ... V dnešním Krausovi se můžete těšit na Slzu, kriminalistu ... ... ... Všechny informace o produktu Kniha Noční motýl - Ondřej S. Nečas, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Noční motýl - Ondřej S. Nečas. ... Případ rytíře Mojmíra Mráze ze žezlic - Ondřej S. Nečas . skladem. 269 Kč. doprava od ... Noční motýl. Případ rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic Autor: Ondřej S. Nečas. Počet stran: 240 Vazba: pevná s přebalem Formát: 154 ... Noční motýl - Ondřej S. Nečas od 189 Kč - Heureka.cz ... . Nečas. Počet stran: 240 Vazba: pevná s přebalem Formát: 154×212 mm ISBN: 978-80-7588-120-5 Doporučená cena: 299 Kč. Knihu Noční motýl vydalo nakladatelství Mystery Press. Ukázka z knihy. Noční obloha byla jasná a posetá hvězdami. Audiokniha Noční motýl vypráví příběh rytíře Mojmíra Mráze vyšetřujícího záhadnou smrt. ... , čte Jiří Schwarz. SETKÁNÍ S NOČNÍM MOTÝLEM MŮŽE ZNAMENAT ROZKOŠ, NEBO SMRT… Září 1489. Mojmír Mráz ze Žezlic, zmocněnec moravského zemského soudu, přijíždí na hrad starého přítele, aby vyšetřil smrt jeho ... V červnu vydalo nakladatelství Mystery Press knihu českého autora Ondřeje S. Nečase s tajuplným názvem Noční motýl. Podíváme se do konce 15. století a necháme rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic vyšetřovat jeho první případ. Audiokniha Noční motýl vypráví příběh rytíře Mojmíra Mráze vyšetřujícího záhadnou smrt. Historickou detektivku napsal Ondřej S. Nečas, čte Jiří Schwarz. SETKÁNÍ S NOČNÍM MOTÝLEM MŮŽE ZNAMENAT ROZKOŠ, NEBO SMRT… Září 1489. Audiokniha Noční motýl vypráví příběh rytíře Mojmíra Mráze vyšetřujícího záhadnou smrt. Historickou detektivku napsal Ondřej S. Nečas, čte Jiří Schwarz. SETKÁNÍ S NOČNÍM MOTÝLEM MŮŽE ZNAMENAT ROZKOŠ, NEBO SMRT… Září 1489. Nakladatelství Mystery Press vydalo historickou detektivku Noční motýl ze série Mojmír Mráz ze Žezlic, jejímž autorem je Ondřej S. Nečas. Domů ... Případ rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic. Nečas, Ondřej. Mystery Press, 2019. OBJEDNAT. Audiokniha Noční motýl vypráví příběh ry...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej S. Nečas
DIMENZE
6,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Noční motýl: Případ rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic.pdf

POPIS

Září 1489. Mojmír Mráz ze Žezlic, zmocněnec moravského zemského soudu, přijíždí na hrad starého přítele, aby vyšetřil smrt jeho vnučky. Dívka se ztratila mezi potulnými komedianty, k nimž utekla před nuceným sňatkem – smutnému osudu však uniknout nedokázala.Stopy vedou do zapadlého městečka uprostřed moravských lesů, kde pokojné občany právě děsí série podivných vražd. Vypráví se, že před dvanácti lety se v okolí zjevovala víla zvaná Noční motýl a setkání s ní znamenalo rozkoš, nebo smrt. Nyní se zdá, že přízrak někdo vyvolal opět, a starý strach získává novou podobu.Mojmír však nevěří, že vraždy jsou dílem ďábelské bytosti a spravedlivou odplatou za chtíč a hrabivost. Vydává se najít vraha z masa a kostí, jehož temné záměry, skryté za útoky nehmotné víly, postupně vyplouvají na povrch.

Chcete si přečíst knihu?Noční motýl: Případ rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej S. Nečas. Číst Noční motýl: Případ rytíře Mojmíra Mráze ze Žezlic Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY