Včely a jejich svět

Včely a jejich svět - Martin Dettli, | Replicamaglie.com

...střední, ale také o neuspokojivé situaci v chovu včel ... Včely a jejich svět - Knihkupectví Luxor ... . Dnešní způsob chovu včel zřejmě neodpovídá potřebám včel a jejich podstatě. 8,84 € Do obchodu. Naše zvieratá - Vytvor si krajinu a objav ich úžasný svet! ... Včely a jejich svět - M. Dettli, R. Hradil 198 Kč Vymírání včel svědčí nejen o špatném stavu životního prostředí, ale také o neuspokojivé situaci v chovu včel. Včely a jejich svět. Autor: Dettli Martin, Hradil Rado ... Kniha: Včely a jejich svět (Martin Dettli a Radomil Hradil ... ... . Včely a jejich svět. Autor: Dettli Martin, Hradil Radomil Preklad: Hradil Radomil ... Dnešní způsob chovu včel zřejmě neodpovídá potřebám včel a jejich podstatě. Jaká je vlastně podstata včel a jaké z ní vyplývají potřeby, jaký je vlastně svět včel? Na tyto otázky hledá odpověď předkládaná kniha. Inspirováno knihou: Martin Dettli, Radomil Hradil: Včely a jejich svět Moje včelaření je zatím v začátcích, přináší mi však veliké potěšení, klid a radost ze života. Mým přáním je, aby včely mohly žít v souladu se svým přirozeným způsobem života, množit a rojit se, jak je jim přirozené, a aby nebyly nástrojem ... Včely pocházející z Evropy se nedokázaly dobře adaptovat na tropické klima a jejich produkce medu byla naprosto nedostatečná. Mladý genetik nalezl řešení. O čtyři měsíce později přivezl do Rio de Janeira sedmdesát pět královen jiného druhu včel, známých velkou útočností - Apis mellifera scutellata....

INFORMACE

AUTOR
Martin Dettli,
DIMENZE
10,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Včely a jejich svět.pdf

POPIS

Vymírání včel svědčí nejen o špatném stavu životního prostřední, ale také o neuspokojivé situaci v chovu včel. Dnešní způsob chovu včel zřejmě neodpovídá potřebám včel a jejich podstatě. Jaká je vlastně podstata včel a jaké z ní vyplývají potřeby, jaký je vlastně svět včel? Na tyto otázky hledá odpověď předkládaná kniha. Čtenář v ní také najde komentáře k významným přednáškám Rudolfa Steinera: Podstata včel a také výtah z těchto přednášek. Autoři chtějí přispět k většímu pochopení včel a tím také ke zlepšení jejich neradostné situace.

Chcete si přečíst knihu?Včely a jejich svět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Dettli,. Číst Včely a jejich svět Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY