Zmizelé a mizející Krkonoše

Zmizelé a mizející Krkonoše - Pavel Zahradník | Replicamaglie.com

...edem známá a objevující „neznámá" místa ... Zmizelé a mizející Krkonoše | Knihkupectví U Malých Jilemnice ... . Stejně jako v předchozích ... Krkonoše a jejich podhůří jsou plné pozůstatků lidské činnosti, za kterými se ukrývají osudy konkrétních lidí. Jejich příběhy souvisí se specifickým vývojem oblasti. Stejně tak i osud památek na lidskou přítomnost je silně spojen s vývojem společnosti a hospodářstvím v nejvyšších českých horách. Tato kniha je věnována objektům, které v d ... Zmizelé a mizející Krkonoše - Pavel Zahradník | Knihy.ABZ.cz ... . Tato kniha je věnována objektům, které v důsledku ... Zmizelé a mizející Krkonoše. Pavel Zahradník Autor. 0298605Kód: 9788074332593EAN: 978-80-7433-259-3ISBN: VÍKEND Výrobce: SKLADEM. 299 Kč ... Zmizelé a mizející Krkonoše. Pavel Zahradník. Značka: Víkend Výrobní číslo: 978-80-7433-259-3 EAN: 9788074332593 Náš kód: 149915 299 Kč. Ušetříte 65 Kč (22 %) 234 Kč ... Knihy Krkonoše. Navigace: Homepage > e-Obchod > Ostatní publikace > Knihy Krkonoše Přejít na: Lidová kultura západních Krkonoš ve světle Národopisné výstavy českoslovanské 1895 (kolektiv autorů) | Jan Nepomuk hrabě Harrach - ze života českého kavalíra (Jan Luštinec a kolektiv) | František Kaván - Život a dílo (Eliška Charvátová, Michael Zachař, Jan Luštinec ... Zmizelé a mizející Krkonoše od Pavla Zahrdníka je skvělá publikace, která dává přehled o nejrůznějších boudách či dalších typických krkonošských stavbách, které třeba již zanikly nebo zanikají, mimo jiné se dozvíme i o osudu Rennerovy boudy nebo historii Labské boudy. Zmizelé a mizející Krkonoše EAN/ISBN 9788074332593 Forma Tvrdá, bez prebalu, lesklá Poznámka 1. vydanie Autor Pavel Zahradník Druh tovaru Kniha Rok vydania 2019/06 Rozsah 192 Rozmer 130×200 mm Hmotnosť 0,33 Stav Skladom u dodávateľa Dostupnosť Vyexpedujeme do 7 dní Sadzba DPH 10% Zľava 17% Krkonoše a jejich podhůří jsou plné pozůstatků lidské činnosti, za kterými se ukrývají osudy konkrétních lidí. Jejich příběhy souvisí se specifickým vývojem oblasti. Stejně tak i osud památek na lidskou přítomnost je silně spojen s vývojem společnosti a hospodářstvím v nejvyšších českých horách. Tato kniha je věnována objektům, které v důsledku ... Krkonoše a jejich podhůří jsou plné pozůstatků lidské činnosti, za kterými se ukrývají osudy konkrétních lidí. Jejich příběhy souvisí se specifickým vývojem oblasti. Zmizelé a mizející Krkonoše Pavel Zahradník. 299 Kč ... Zmizelé a mizející Krkonoše; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Moje knihovna ......

INFORMACE

AUTOR
Pavel Zahradník
DIMENZE
4,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Zmizelé a mizející Krkonoše.pdf

POPIS

Krkonoše a jejich podhůří jsou plné pozůstatků lidské činnosti, za kterými se ukrývají osudy konkrétních lidí. Jejich příběhy souvisí se specifickým vývojem oblasti. Stejně tak i osud památek na lidskou přítomnost je silně spojen s vývojem společnosti a hospodářstvím v nejvyšších českých horách. Tato kniha je věnována objektům, které v důsledku různých událostí již zanikly, chátrají nebo jim zánik hrozí. Seznámíte se mimo jiné s osudem několika zaniklých či zcela přestavěných krkonošských bud, které úzce souvisí s horským hospodařením i rozvojem turistického ruchu. Následuje několik památek lidové architektury a zaniklých či chátrajících šlechtických sídel i církevních památek. Výrazné zastoupení pak mají památky technické - mlýny, papírny, textilky, sklárny a zaniklá důlní díla.

Chcete si přečíst knihu?Zmizelé a mizející Krkonoše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Zahradník. Číst Zmizelé a mizející Krkonoše Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY