Abeceda diabetu: Příručka pro děti a mladé dospělé, kteří chtějí o diabetu vědět víc

Abeceda diabetu: Příručka pro děti a mladé dospělé, kteří chtějí o diabetu vědět víc - Jan Lebl, | Replicamaglie.com

...Kordes Anton epub Příručka pro děti a mladé dospělé, kteří chtějí o diabetu vědět víc ... Abeceda diabetu - Lebl Jan - Knihkupectví Ládví ... . Aktualizovaná praktická příručka soustředící se na léčení diabetu I. typu, které plně spočívá v podávání inzulinu. Seznamuje čtenáře se souvislostí dávek jídla a inzulinu při různých činnostech během dne i ve zvláštních situacích ... Abeceda diabetu . Aktualizovaná praktická příručka věnovaná léčbě diabetu I. typu seznamuje čtenáře se souvislostí dávek jídla a inzulínu při různých činnostech b ... Abeceda diabetu - Jan Lebl, Štěpánka Průhová, Zdeněk ... ... . typu seznamuje čtenáře se souvislostí dávek jídla a inzulínu při různých činnostech během dne i ve zvláštních situacích.Tato problematika je podána tak, aby byl pacient schopen řídit svou léčbu sám a mohl vést plnohodnotný život stejně jako zdravý člověk. Výměnná jednotka - množství jídla, které obsahuje vždy totéž množství sacharidů. Čerpáno z knihy: Abeceda diabetu, Příručka pro děti a mladé dospělé, kteří chtějí o diabetu vědět víc, doplněno redakcí název knihy : Abeceda diabetu: Příručka pro děti a mladé dospělé, kteří chtějí o diabetu vědět víc Autor: Jan Lébl, Štěpánka Průhová, Zdeněk Šumník a kol. Nakladatelství: Maxdorf Město: Praha Rok vydání: 2008 Počet stran: 184 ISBN: 978-80-7345-141-7 cena : 249 Kč...

INFORMACE

AUTOR
Jan Lebl,
DIMENZE
10,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Abeceda diabetu: Příručka pro děti a mladé dospělé, kteří chtějí o diabetu vědět víc.pdf

POPIS

Páté, významně doplněné a aktualizované vydání dnes již klasické knihy, která pomáhá bez nadsázky celé jedné generaci pacientů s diabetem 1. typu – první vydání vyšlo před 20 lety, v roce 1998. Diabetologie patří k nejrychleji se vyvíjejícím oborům současné medicíny, přičemž podstatné změny se zde odehrávají nejen v oblasti farmakoterapie, tedy vývoje nových inzulinů a dalších léčivých látek, ale stejně tak intenzivně v oblasti technologií. Právě ty často – zejména z pohledu pacienta a jeho blízkých – přispívají k zásadnímu zlepšení kvality života nemocných. Všechny každodenní zkušenosti a nejmodernější postupy se autoři snažili vložit do této rozšířené knížky, jejímž hlavním mottem je: Staňte se expertem na léčbu vlastního diabetu.

Chcete si přečíst knihu?Abeceda diabetu: Příručka pro děti a mladé dospělé, kteří chtějí o diabetu vědět víc ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Lebl,. Číst Abeceda diabetu: Příručka pro děti a mladé dospělé, kteří chtějí o diabetu vědět víc Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY