Černý déšť

Černý déšť - Graham Brown | Replicamaglie.com

...tele - Joeyho Drewa (nevím... Černý déšť sa v najbližších dňoch nevysiela ... Černý déšť — Česká televize ... . Tipy na tento týždeň JOJ Cinema 19.5/Ut/ o 20:15 Film týždňa: Kovboji a votrelci Cudzinec, ktorý sa prebral z bezvedomia neďaleko mesta Absolution, si vôbec nič nepamätá. Černý déšť Fanfiction. Jednoho pochmurného dne dostane 19-letá Tsuri (to jméno neřešte, je to z jedné hry a je mé! :D ) starý, ušmudlaný, poničený dopis. Byl směřován jejímu, bohužel těžce nemocnému otci, Henrymu. Byl od jeho b ... Černý déšť by Masuji Ibuse ... . Byl směřován jejímu, bohužel těžce nemocnému otci, Henrymu. Byl od jeho bývalého zaměstnavatele - Joeyho Drewa (nevím... Černý déšť Fanfiction. Jednoho pochmurného dne dostane 19-letá Tsuri (to jméno neřešte, je to z jedné hry a je mé! :D ) starý, ušmudlaný, poničený dopis. Byl směřován jejímu, bohužel těžce nemocnému otci, Henrymu. Byl od jeho bývalého zaměstnavatele - Joeyho Drewa (nevím... Newyorští policisté Nick (Michael Douglas) a Charlie (Andy Garcia) se stanou svědky vraždy v baru a útočníka okamžitě zadrží. Vrah jménem Sato (Yusaku Matsuda) je členem nechvalně proslulé japonské mafiánské organizace Jakuza, a Nick s Charliem musí gangstera dostat zpátky do Ósaky a postavit jej před soud....

INFORMACE

AUTOR
Graham Brown
DIMENZE
11,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Černý déšť.pdf

POPIS

Národní výzkumný institut Spojených států se zmocní záhadného krystalu s mayskými hieroglyfy. Nález a následné pokusy na něm provedené jej odhalí coby možný zdroj nové energie – čisté, nevyčerpatelné, levné. Na místo nálezu, k troskám mayskému chrámu, odjíždí výprava vedená mladou, ambiciózní Danielle Laidlawovou, která si podle instrukcí najme pilota jménem Hawker, bývalého agenta CIA. Výprava musí čelit nástrahám brazilské džungle, kde kromě domorodých kmenů řádí i děsiví nezničitelní tvorové, a také multimilionáři Kaufmanovi, jenž chce novou technologii získat pro sebe. Další podivný artefakt, který výprava přiveze zpět, odpočítává čas k 21. prosinci 2012… Akční, napínavý, exotický a dobrodružný – takový je debutující thriller Grahama Browna.

Chcete si přečíst knihu?Černý déšť ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Graham Brown. Číst Černý déšť Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY