Pověz mi, jak žijete

Pověz mi, jak žijete - Agatha Christie | Replicamaglie.com

... příběh s kriminální zápletkou, ale živé, barvité, humorné i občas napínavé vzpomínkové vyprávění o archeologických výpravách na Blízký východ, jichž se autorka ve třicátých letech minulého století zúčastnila ... Pověz mi, jak žijete - Agatha Christie Mallowan | Databáze ... ... ... EOF ... příběh s kriminální zápletkou, ale živé, barvité, humorné i občas napínavé vzpomínkové vyprávění o archeologických výpravách na Blízký východ, jichž se autorka ve třicátých letech minulého století zúčastnila. This feature is not available right now. Please try again later. This feature is not available right now. Plea...

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
12,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Pověz mi, jak žijete.pdf

POPIS

V knize z pera Agathy Christie nenalezneme tentokrát žádný příběh s kriminální zápletkou, ale živé, barvité, humorné i občas napínavé vzpomínkové vyprávění o archeologických výpravách na Blízký východ, jichž se autorka ve třicátých letech minulého století zúčastnila. Proto také první dáma zločinu podepsala toto netradiční dílko též příjmením po druhém manželovi – Mallowan –, který jí dělal na iráckých vykopávkách věrného společníka. Nabízí se nám tak jedinečná možnost poznat důležitou část života geniální spisovatelky i prostředí meziválečných archeologických výzkumů. Pověz mi, jak žijete je dezertem pro všechny christieovské gurmány!

Chcete si přečíst knihu?Pověz mi, jak žijete ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst Pověz mi, jak žijete Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY