Fotbaláci. Záhada sedmi gólů do vlastní branky

Fotbaláci. Záhada sedmi gólů do vlastní branky - Roberto Santiago | Replicamaglie.com

...ešit druhý případ ze série fotbalových detektivek, jejíž první kniha s názvem Záhada usínajících rozhodčích vyšla na podzim 2018 ... Fotbaláci Záhada sedmi gólů do vlastní branky | Knihy.ABZ.cz ... . Nebo dokonce celý turnaj? Tady něco nehraje. Fotbaláci musí vyřešit druhý případ ze série fotbalových detektivek, jejíž první kniha s názvem Záhada usínajících rozhodčích vyšla na podzim 2018. Pro čtenáře od devíti let. ... Kniha Záhada sedmi gólů do vlastní branky je v. Přečtených: 6x: Fotbaláci jsou vtipná, poutavě napsaná ilustrovaná série, která vypráví o odhodlání, přátelství a spolupráci. ... Fotbaláci: Záhada sedmi gólů do vlastní branky - Roberto ... ... . Přečtených: 6x: Fotbaláci jsou vtipná, poutavě napsaná ilustrovaná série, která vypráví o odhodlání, přátelství a spolupráci. Rozhodně bude bavit i ty, kdo fotbal nehrají, ale pokud fotbal miluješ, je to knížka pro tebe! Česky již vyšla Záhada usínajících rozhodčích (2018) a Záhada sedmi gólů do vlastní branky (červen 2019 ... Objednávejte knihu Fotbaláci 2 - Záhada sedmi gólů do vlastní branky v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kupte knihu Fotbaláci Záhada sedmi gólů do vlastní branky (Roberto Santiago) s 30 % slevou za 244 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenz...

INFORMACE

AUTOR
Roberto Santiago
DIMENZE
6,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Fotbaláci. Záhada sedmi gólů do vlastní branky.pdf

POPIS

Dát gól do vlastní brány může znamenat víc, než se na první pohled zdá. Fotbaláci nemůžou uvěřit svému štěstí. Konečně budou hrát na opravdovém mezinárodním turnaji! Proti nejlepším žákovským týmům z celého světa. Najednou ale stojí před záhadou, s jakou se ještě nesetkali. Je možné vyhrát fotbalový zápas, i když nedáte jediný gól? A dva zápasy? Nebo dokonce celý turnaj? Tady něco nehraje. Záhada sedmi gólů do vlastní branky je druhá ze série fotbalových detektivek. Třetí díl Záhada fantoma v bráně připravujeme na podzim 2019.

Chcete si přečíst knihu?Fotbaláci. Záhada sedmi gólů do vlastní branky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roberto Santiago. Číst Fotbaláci. Záhada sedmi gólů do vlastní branky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY