Lord John a Ďáblovy ruce

Lord John a Ďáblovy ruce - Diana Gabaldon | Replicamaglie.com

...ana Gabaldon. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Historické romány; Beletrie › Společenské romány; ISBN: 978-80-7390-671-9 ... Lord John a ďáblovy ruce - Knihkupectví Luxor ... . EAN: 9788073906719. Objednací kód: NA271203 Lord John a ďáblovy ruce. Celkové hodnocení ... V povídce Lord John a Klub pekelného ohně zahlédne lord John ve dveřích klubu pro gentlemany neznámého muže - a rozruší ho zoufalá prosba, aby se setkali v soukromí. To je impulz, který lorda Johna zavede do bludiště politické proradnosti a do rukou ne.. O čem je kniha Lord John a Ďáblovy ruce? ... Knihomolno: Lord John a Ďáblovy ruce: Diana Gabaldon ... . To je impulz, který lorda Johna zavede do bludiště politické proradnosti a do rukou ne.. O čem je kniha Lord John a Ďáblovy ruce? Sbírka povídek o lordu Johnu Greyovi. Lord John and Hand of the Devils přináší tyto tři jedinečné povídky Lord John and the Hellfire Club : Poprvé se zde objevuje Lord John mimo romány ze série Cizinka (povídka chronologicky navazuje na román Lord John a soukromá záležitost). Lord John a Ďáblovy ruce jsou souborem tří samostatných povídek. „Lord John and the Hellfire Club": Poprvé se zde objevuje lord John mimo romány ze série Cizinka (povídka chronologicky navazuje na román lord John a soukromá záležitost). Mladý diplomat je zavražděn na ulici. Kniha Lord John a Ďáblovy ruce iba za 15,25 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Lord John a Ďáblovy ruce jsou souborem tří samostatných povídek. „Lord John and the Hellfire Club": Poprvé se zde objevuje lord John mimo romány ze série Cizinka (povídka chronologicky navazuje na román lord John a soukromá záležitost). Lord John a Ďáblovy ruce jsou souborem tří samostatných povídek. „Lord John and the Hellfire Club": Poprvé se zde objevuje lord John mimo romány ze série Cizinka (povídka chronologicky navazuje na román lord John a soukromá záležitost). Mladý diplomat je zavražděn na ulici. John Grey je svědkem vraždy a přísahá pomstít mladého muže, neboť stopy vedou k notoricky ... Lord John a Ďáblovy ruce Diana Gabaldon ... John a sukuba se angličtí vojáci, kteří bojují v Prusku, děsí smrtícího stvoření, které se zjevuje v noci. Lord John je povolán, aby celou záležitost prošetřil, a brzy si uvědomí, že ze všech přízraků, které člověka straší, není žádný děsivější než ten, který ... Objednávejte knihu Lord John a ďáblovy ruce v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků...

INFORMACE

AUTOR
Diana Gabaldon
DIMENZE
8,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Lord John a Ďáblovy ruce.pdf

POPIS

Sbírka povídek o lordu Johnu Greyovi. Lord John and Hand of the Devils přináší tyto tři jedinečné povídky Lord John and the Hellfire Club : Poprvé se zde objevuje Lord John mimo romány ze série Cizinka (povídka chronologicky navazuje na román Lord John a soukromá záležitost). Mladý diplomat je zavražděn na ulici. John Grey je svědkem vraždy a přísahá pomstít mladého muže, neboť stopy vedou k notoricky známému Hellfire Clubu a temné jeskyní pod Abbey Medmenham. Lord John and Succubus : Greyův úkol jako styčného důstojníka hannoverského pluku v Německu, je čelit dvěma hrozbám: postupující francouzské a rakouské armádě a hrozbě tajemné "noční čarodějnice," která šíří strach a smrt mezi vojáky. S vědomím, že se také může stát obětí, se lord John musí s čarodějnicí vypořádat dřív, než dorazí nepřítel. Lord John and the Haunted Soldier : lord John je povolán do zbrojnice u Woolwich, aby zodpověděl otázky královské komise. Dotazy se týkají děla, které explodovalo během bitvy u Krefeldu (navazuje na děj románu Lord John and the Brotherhood of the Blade).

Chcete si přečíst knihu?Lord John a Ďáblovy ruce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Diana Gabaldon. Číst Lord John a Ďáblovy ruce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY