Plíšková v krabici

Plíšková v krabici - Naděžda Plíšková | Replicamaglie.com

...esky Rozměry: 14,8 × 19 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Téma Naděžda Plíšková — ČT24 — Česká televize ... . vydání) Sbírka Plíšková podle abecedy (knižně poprvé 1991) přináší lyrické, sebereflexivní a dialogické texty o partnerských vztazích a osobní krizi, budované jako anekdoty, hříčky, modlitby, drobná pozorování, deníkové záznamy aj. Plíšková v krabici, autor Plíšková Naděžda. Plíšková v krabici Naděžda Plíšková. ISBN: 978-80-7215-581-1 Rok vydání: 2019 Poče ... Kniha: Plíšková v krabici - Naděžda Plíšková | Knihy.ABZ.cz ... . ISBN: 978-80-7215-581-1 Rok vydání: 2019 Počet stran: 574 Cena: 488 Kč Vazba: brožované Formát: 148 x 190 mm Číslo publikace: 655 Grafická úprava: Jakub Krč Souborné vydání tří knih výtvarnice a básnířky Naděždy Plíškové představuje literární tvorbu vznikající od konce padesátých let až do deváté dekády 20. století. Plíšková v krabici. Naděžda Plíšková ... Sbírka Plíšková podle abecedy (knižně poprvé 1991) přináší lyrické, sebereflexivní a dialogické texty o partnerských vztazích a osobní krizi, budované jako anekdoty, hříčky, modlitby, drobná pozorování, deníkové záznamy aj. ... Hledáte Plíšková v krabici od Naděžda Plíšková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Plíšková v krabici - Naděžda Plíšková. Fungujeme! Vážení zá...

INFORMACE

AUTOR
Naděžda Plíšková
DIMENZE
10,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Plíšková v krabici.pdf

POPIS

Souborné vydání tří knih výtvarnice a básnířky Naděždy Plíškové představuje literární tvorbu vznikající od konce padesátých let až do deváté dekády 20. století. Sbírka Plíšková podle abecedy (knižně poprvé 1991) přináší lyrické, sebereflexivní a dialogické texty o partnerských vztazích a osobní krizi, budované jako anekdoty, hříčky, modlitby, drobná pozorování, deníkové záznamy aj. Její druhá kniha Hospodská romantika (1998) obsahuje básně a prózy stylizované jako odposlechnuté monology a promluvy v restauračních nebo léčebných zařízeních a psané originální variantou obecné češtiny. Verše vznikající od počátku devadesátých let a shrnuté do svazku Plíšková sobě (posmrtně 2000) navazují na poetiku první sbírky a rozšiřují autorčin rejstřík o literární reminiscence a o témata úzkostně pociťované identity, mateřství a ztrácené milostné intimity. Texty všech sbírek byly k vydání připraveny podle původních rukopisů a doplněny o básně či prózy dosud nepublikované.

Chcete si přečíst knihu?Plíšková v krabici ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Naděžda Plíšková. Číst Plíšková v krabici Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY