Výprava za ptákem času

Výprava za ptákem času - Serge Le Tendre, | Replicamaglie.com

... Loisel, Régis Nakladatel: Crew EAN: 9788074490095 ISBN: 978-80-7449-009-5 Originál: La Quete de L´Oiseau Popis: 1× kniha, brožovaná, 224 stran, česky Rozměry: 19,1 × 26 cm Rok vydání: 2010 (1 ... Komiksy | Výprava za ptákem času (váz.) | Název vašeho webu ... . vydání) Výprava za ptákem času Autor: Le Tendre, Serge a Loisel, Régis Nakladatel: Crew EAN: 9788074490101 ISBN: 978-80-7449-010-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 19,4 × 26,7 cm Rok vydání: 2010 (1. vydání) Výprava za ptákem času je legendární dílo evropského komiksu, které nabízí jak fascinující a nádherně vykreslený svět, tak epický fantasy příběh v dospělém pojetí. V č ... Výprava za ptákem času - Serge Le Tendre, Régis Loisel ... ... . vydání) Výprava za ptákem času je legendární dílo evropského komiksu, které nabízí jak fascinující a nádherně vykreslený svět, tak epický fantasy příběh v dospělém pojetí. V českém vydání vychází kompletní čtyřdílný příběh v jedné knize! Prodám tuto knihu ... Kupte knihu Výprava za ptákem času (Loisel Le Tendre) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Výprava za ptákem času je legendární dílo evropského komiksu, které nabízí jak fascinující a nádherně vykreslený svět, tak epický fantasy příběh v dospělém pojetí. V českém vydání vychází kompletní čtyřdílný příběh v jedné knize! Výprava za ptákem času je také to fantasy, ktoré ja rád. Komiks má všetko, čo som od neho očakával - záchrana sveta, cesta tam a späť, vyvijajúce sa postavy, humor a sem-tam kozy. Kresba, byť staršieho dáta, je presne podľa môjho gusta - tuš a anilínky, žiadne počítačové excesy. Výprava za ptákem času (brož.) Výprava za ptákem času (brož.) Základní cena: 549 K ... Výprava za ptákem času - brož. - Loisel, Le Tendre - Svět Akbaru je v nebezpečí. Prokletý bůh Ramor se brzy uvolní a zaklínadlo na jeho uvěznění zabere víc času, než mají hrdinové k dispo...

INFORMACE

AUTOR
Serge Le Tendre,
DIMENZE
9,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Výprava za ptákem času.pdf

POPIS

Svět Akbaru je v nebezpečí. Prokletý bůh Ramor se brzy uvolní a zaklínadlo na jeho uvěznění zabere víc času, než mají hrdinové k dispozici. Je jediné řešení. Najít mýtického tvora, který dokáže zpomalit plynutí času. Kouzelnice Mara posílá dceru Pelissu za svým bývalým milencem a bývalým hrdinou, stárnoucím Bragonem, aby se ještě jednou vydal na cestu za dobrodružstvím. Výprava za ptákem času je legendární dílo evropského komiksu, které nabízí jak fascinující a nádherně vykreslený svět, tak epický fantasy příběh v dospělém pojetí. V českém vydání vychází kompletní čtyřdílný příběh v jedné knize.

Chcete si přečíst knihu?Výprava za ptákem času ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Serge Le Tendre,. Číst Výprava za ptákem času Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY