Dobroty pro diabetiky: Sladké i slané

Dobroty pro diabetiky: Sladké i slané - Hana Čechová Šimková | Replicamaglie.com

...0 receptů. Ve sladkých jídlech této kuchařky nenaleznete žádný přidaný cukr ... Sladke pro diabetiky recepty levně | Mobilmania zboží ... . Dobroty pro diabetiky . Přes 60 receptů. Ve sladkých jídlech této kuchařky nenaleznete žádný přidaný cukr. Jejich přirozenou sladkost zajišťuje ovoce, nebo jsou přislazovány stévií či medem. Slané recepty mají nízkosacharidové složení. Dobroty pro diabetiky. Sladké i slané. Čechová Šimková Hana. ... Slané recepty mají nízkosacharidové složení. Jsou to prostě dobroty, kte ... Dobroty pro diabetiky | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . ... Slané recepty mají nízkosacharidové složení. Jsou to prostě dobroty, které budou chutnat jak diabetikům, tak těm, kdo chtějí omezovat cukr ve své stravě. U mnoha receptů naleznete i alternativu ve variantě bezlepkové nebo bezlaktózové. Cílem autorky také ... Dobroty pro diabetiky. Sladké i slané - Hana Čechová Šimková . Přes 60 receptů. Ve sladkých jídlech této kuchařky nenaleznete žádný přidaný cukr. Jejich přirozenou sladkost zajišťuje ovoce, nebo jsou přislazovány stévií či medem. Slané recepty mají nízkosacharid... Slané recepty mají nízkosacharidové složení. Jsou to prostě dobroty, které budou chutnat jak diabetikům, tak těm, kdo chtějí omezovat cukr ve své stravě. U mnoha receptů naleznete i alternativu ve variantě bezlepkové nebo bezlaktózové. Naleznete zde sladké dezerty, ale také sladká a slaná hlavní jídla, saláty i polévky....

INFORMACE

AUTOR
Hana Čechová Šimková
DIMENZE
4,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobroty pro diabetiky: Sladké i slané.pdf

POPIS

Přes 60 receptů. Ve sladkých jídlech této kuchařky nenaleznete žádný přidaný cukr. Jejich přirozenou sladkost zajišťuje ovoce, nebo jsou přislazovány stévií či medem. Slané recepty mají nízkosacharidové složení. Jsou to prostě dobroty, které budou chutnat jak diabetikům, tak těm, kdo chtějí omezovat cukr ve své stravě. U mnoha receptů naleznete i alternativu ve variantě bezlepkové nebo bezlaktózové. Cílem autorky také je, ukázat osobám s diabetem, že i s touto nemocí si mohou užívat radosti.

Chcete si přečíst knihu?Dobroty pro diabetiky: Sladké i slané ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Čechová Šimková. Číst Dobroty pro diabetiky: Sladké i slané Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY