Deník šílené manželky

Deník šílené manželky - Irena Obermannová | Replicamaglie.com

...ma přiznává, že je do jisté míry autobiografická a že ji psala v jednom z nejtěžších období svého života ... Deník šílené manželky - Irena Obermannová | Knihy Dobrovský ... . Přesto se jedná o vtipnou, svěží a mimořádně čtivou knihu, která nenese stopy sebelítosti. Hrdinka příběhu Xénie zjistí, že její manželství, o němž se ... Deník šílené manželky Irena Obermannová Eroika , 2004 Alternativy k Deník šílené manželky Sedm let v Africe. 299,-Záhada mrtvého netopýra. 269,-Duch znojemských katakomb. 299,-Osm. 299,-Sněžný měsíc. 299,-Osmanský t ... Audiokniha Deník šílené manželky - Audioknihy ke stažení ... . 299,-Záhada mrtvého netopýra. 269,-Duch znojemských katakomb. 299,-Osm. 299,-Sněžný měsíc. 299,-Osmanský tábor. 249,-Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu. Zpověď současné ženy Deník šílené manželky je druhou knihou Ireny Obermannové. Autorka sama přiznává, že je do jisté míry autobiografická a že ji psala v jednom z nejtěžších období svého života. Přesto se jedná o vtipnou, svěží a mimořádně čtivou knihu, která nenese stopy sebelítosti. Hrdinka pří Zpověď současné ženy Deník šílené manželky je druhou knihou Ireny Obermannové. Autorka sama přiznává, že je do jisté míry autobiografická a že ji psala v jednom z nejtěžších období svého života. Přesto se jedná o vtipnou, svěží a mimořádně čtivou knihu, která nenese stopy sebelítosti. ......

INFORMACE

AUTOR
Irena Obermannová
DIMENZE
8,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník šílené manželky.pdf

POPIS

Deník šílené manželky je druhou knihou Ireny Obermannové. Autorka sama přiznává, že je do jisté míry autobiografická a že ji psala v jednom z nejtěžších období svého života. Přesto se jedná o vtipnou, svěží a mimořádně čtivou knihu, která nenese stopy sebelítosti. Hrdinka příběhu Xénie zjistí, že její manželství, o němž se až dosud domnívala, že je skvělé, má povážlivé trhliny a zřejmě se už delší dobu rozpadá, čehož si ona v každodenním koloběhu nestačila všimnout. Autorka si ve své knížce utahuje snad ze všeho a ze všech, sebe nevyjímaje, přesto se mezi řádky dotýká i problémů dosti palčivých. Deník šílené manželky nabízí poutavé a inteligentní čtení.

Chcete si přečíst knihu?Deník šílené manželky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irena Obermannová. Číst Deník šílené manželky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY