Dům na pobřeží

Dům na pobřeží - Daphne Du Maurier | Replicamaglie.com

...pokoje a mezi nimi společný obývací prostor ... Dům na pobřeží - Daphne Maurierová. Vydáno 1992. - Plzeň ... ... . Odpočinkový dům na pobřeží Atlantiku Interiér 25.3.2016. Galerie. Chcete sdílet tento článek? Bílá, stříbřitě šedivá a modrá zabydlely tento pohodový interiér s výhledem na pláž na straně jedné a zalesněné vršky i skalnaté hory na straně druhé. ... Inzerát DŮM NA POBŘEŽÍ - DAPHNE DU MAURIER v okrese Pardubice, cena 29Kč, od hajkovahanka na Sbazar.cz. Popis: TOP STAV Dům na pobřeží. Daphne ... Dům na pobřeží Das Haus an der Küste Německý romantický ... ... .cz. Popis: TOP STAV Dům na pobřeží. Daphne du Maurier. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.4 z 5 hvězdiček 4 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Známý profesor biofyziky na londýnské univerzitě Magnus Lane pozve svého přítele Dicka do starého domu v Cornwallu. ... Dům s výhledem na moře, o celkové ploše 80 m2. Dům se skládá ze suterénu s vodní nádrží, přízemí, kde je kuchyň a jídelna, v prvním patře je koupelna a ložnice a druhé patro, kde je koupelna a obývací pokoj. V nejvyšším patře (střecha) je terasa o rozloze 21 m2. Rodinný dům na pobřeží města Dům na u lesa Panellový dům Jednorodinný dum na pobřeží města Kontakt. Račianská 88 B. Bratislava 831 02 +420 777 607 666 [email protected] Galerie. Velký jednorodinný dům Rodinný dům na pobřeží města ......

INFORMACE

AUTOR
Daphne Du Maurier
DIMENZE
10,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Dům na pobřeží.pdf

POPIS

Jeden z nejslavnějších románů Daphne du Maurier, v němž se prolíná fantazie s realitou a tajemství s vášní. Známý profesor biofyziky na londýnské univerzitě Magnus Lane pozve svého přítele Dicka do starého domu v Cornwallu. Dick pozvání ochotně přijme, ale netuší, že profesor ho potřebuje k experimentům s nově vyrobenou drogou. Po jejím požití se Dick ocitne v minulosti a stává se neviděným pozorovatelem lásek, vášní a spiknutí, k nimž došlo před šesti staletími. Ale odehrávají se tyto scény jen v jeho mysli, nebo jsou skutečné? A kdy vlastně došlo ke zločinu, jehož byl Dick svědkem?

Chcete si přečíst knihu?Dům na pobřeží ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daphne Du Maurier. Číst Dům na pobřeží Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY