Láska po řecku

Láska po řecku - Kat French | Replicamaglie.com

...rádky se rozhodnou koupit nádhernou vilu na odlehlém řeckém ostrově a provozovat v ní penzion, aby unikly od svých životních problémů ... Přečteno: Láska po řecku ... . Stará vila vypadá jako dokonalý splněný sen, skrývá však nejedno ... Kniha Láska po řecku (Kat French) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Láska po řecku 4.5. 3 recenze ; Tři nejlepší kamarádky se rozhodnou koupit nádhernou vilu na odlehlém řeckém ostrově a provozovat v ... E-kniha: Láska po řecku - Kat French | Knihy.ABZ.cz ... . Láska po řecku 4.5. 3 recenze ; Tři nejlepší kamarádky se rozhodnou koupit nádhernou vilu na odlehlém řeckém ostrově a provozovat v ní penzion, aby unikly od svých životních problémů. Stará vila vypadá jako dokonalý splněný sen, skrývá však nejedno překvapení - štědré zásoby ginu ve sklepě, pohledného, ale ......

INFORMACE

AUTOR
Kat French
DIMENZE
12,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska po řecku.pdf

POPIS

Útěk na ostrov může být řešením všech problémů! Tři nejlepší kamarádky se rozhodnou koupit nádhernou vilu na odlehlém řeckém ostrově a provozovat v ní penzion, aby unikly od svých životních problémů. Stará vila vypadá jako dokonalý splněný sen, skrývá však nejedno překvapení – štědré zásoby ginu ve sklepě, pohledného, ale zadumaného souseda nebo nečekaný příjezd slavné rockové kapely a jejích přitažlivých členů. Dokážou se kamarádky díky novým zážitkům odpoutat od minulosti a začít znovu?

Chcete si přečíst knihu?Láska po řecku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kat French. Číst Láska po řecku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY