Tajný atlas: Věk objevů 1.

Tajný atlas: Věk objevů 1. - Michael A. Stackpole | Replicamaglie.com

...Světová fantasy Knihy » DOBRO.BLEŠÁK ... Stackpole Michael A. ... . Nakladatel Epocha datum vydání 17.2.2012 isbn 978-80-7387-464-3 ean ... Nový svět (Věk objevů 3) ... ukázka z knihy "Tajný atlas (Věk objevů 1)" V NAKLADATELSTVÍ BRZY VYJDE ANEB NA CO SE TĚŠÍME. KALENDÁŘ AKCÍ ... Tajný atlas: Věk objevů 1. Michael A. Stackpole Nakladatel: Epocha 2011 Nakupte společně - Věk objevů. Kniha Věk objevů 1 - Tajný atlas patří do série Věk objevů.Z této série Vám nabízíme celkem 2 ... Tajný atlas - Kladno - Sbazar.cz ... .Z této série Vám nabízíme celkem 2 knihy za zvýhodněnou cenu 596 Kč. Tajný atlas - Věk objevů I. od autora: Henry | 3.1.2015 - 20:54 | 6.1.2015 Recenze. Michael A. Stackpole Věk objevů I. Triton/Epocha 2011. Vydáno: 28.1.2012 Už z prvního pohledu na nejnovější společný počin nakladatelství Triton a Epocha je zřejmé, že věří, že trilogie Věk objevů, amerického autora Michaela A ... Věk objevů 1. Žánr: Literatura světov ... Kniha Tajný atlas je v. Právě čtených: 1x: Přečtených: 28x: Čtenářské výzvě ... 1 02.04.2015 Začátek možná trochu delší než by měl být, máte trochu chaos v postavách, ale když už se to rozjelo, tak se mi to ve výsledku moc líbilo. A to i další navazující díly, možná byly dokonce i lepší. 1. díl série: Věk objevů ... 336,- € Tajný atlas. 2018-07-18 21:16:27. Není skladem Objednejte nyní, zboží doručíme, jakmile bude k mání (cca do týdne). Doprava od 39 K ... Inzerát Tajný atlas v okrese Kladno, cena 150Kč, od holendova.katerina na Sbazar.cz. Popis: Tajný atlas (1....

INFORMACE

AUTOR
Michael A. Stackpole
DIMENZE
11,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajný atlas: Věk objevů 1..pdf

POPIS

V zemi Nalenyr se rodina knížecího kartografa těší výsadnímu postavení. Její členové nejen kreslí mapy, ale rovněž zkoumají neprobádaná území a rozšiřují a aktualizují dosud známé vědomosti o světě. Jejich talent jim vynesl nevídanou moc a bohatství – na druhou stranu je však může stát život. Keles a Jorim, vnuci knížecího kartografa, byli vysláni na nebezpečnou misi, aby prozkoumali nejtemnější kouty neznámých končin. Zatímco jeden mapuje moře, druhý nalézá oblast zničenou starodávnou magií. Jejich sestra Nirati se mezitím snaží ochránit bratry před intrikami, hněvem a závistí, které doma ohrožují rodinu. Ale to, co Keles a Jorim tentokrát objeví, bude mnohem větší a děsivější než jakékoli nové země. Křehký mír, který byl nastolen před staletími po téměř apokalyptické zkáze, je náhle ohrožen a vražedný útok na rodinu kartografů spustí vlnu událostí, které otřesou celým světem.

Chcete si přečíst knihu?Tajný atlas: Věk objevů 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael A. Stackpole. Číst Tajný atlas: Věk objevů 1. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY