Farmakoterapie urgentních stavů: 3. doplněné a rozšířené vydání

Farmakoterapie urgentních stavů: 3. doplněné a rozšířené vydání - Jiří Knor, | Replicamaglie.com

...plněné a rozšířené vydání. Jiří Knor, Jiří Málek ... Farmakoterapie urgentních stavů ( 3.vydání ) - ANAG ... . Formát: 125×190 mm Vazba: měkká (V2), 272 stran Farmakoterapie urgentních stavů Autor: Knor, Jiří a Málek, Jiří Nakladatel: Maxdorf EAN: 9788073455958 ISBN: 978-80-7345-595-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 272 stran, česky Rozměry: 12,5 × 19 cm Rok vydání: 2019 (3. vydání) Farmakoterapie urgentních stavů - 3. rozšířené vydání ... Farmakoterapie urgentních stavů - 3. rozšířené vyd ... Farmakoterapie urgentních stavů - E-shop Maxdorf ... ... Farmakoterapie urgentních stavů - 3. rozšířené vydání ... Praha . Rok vydání. 2019 . Formát. 125x190 mm . Třetí, aktualizované a doplněné vydání mimořádně úspěšné publikace pro lékaře, kteří se setkávají s život ohrožujícími stavy. ... Farmakoterapie urgentních stavů Jiří Knor, Jiří Málek, Maxdorf, 3. ...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Knor,
DIMENZE
9,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Farmakoterapie urgentních stavů: 3. doplněné a rozšířené vydání.pdf

POPIS

Třetí, aktualizované a doplněné vydání mimořádně úspěšné publikace pro lékaře, kteří se setkávají s život ohrožujícími stavy. První část knihy seznamuje lékaře s nejčastěji používanými léky v podmínkách neodkladné péče, její součástí je abecední seznam základních léků používaných v neodkladných situacích, jejich charakteristika, indikace a kontraindikace, dávkování a způsob podání a významné interakce. Druhá část knihy je věnována klinickým situacím, které vyžadují rychlé řešení. Jsou uvedeny základní příznaky, diferenciální diagnostika a doporučený postup. Vybrané stavy jsou doplněny reálnými situacemi (kazuistikami) ilustrujícími komplexní přístup s použitím léků a moderních technických prostředků.

Chcete si přečíst knihu?Farmakoterapie urgentních stavů: 3. doplněné a rozšířené vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Knor,. Číst Farmakoterapie urgentních stavů: 3. doplněné a rozšířené vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY