Nejhorší děti na světě 3

Nejhorší děti na světě 3 - David Walliams | Replicamaglie.com

...u a poctivou péčí mu vyšlapeme cestu k úspěchu, dobrému vzdělání a následně k dobře placené práci ... Nejhorší děti na světě 3 (David Walliams) | Detail knihy ... ... . Sny se často mohou zcela rozplynout a váš potomek se ... O čem je kniha Nejhorší děti na světě 3? Zdá se, že zásoby dětských prohřešků, ničemností, ba zlořádů ještě zdaleka nejsou vyčerpány. David Walliams je opět s humorem sobě vlastním zmapoval, zapsal a pak je předal Tonymu Rossovi, aby k nim nakreslil spoustu vtipných ilustrací. Nejhorší děti na světě 3. Jste připraveni setkat se s nejhoršími dětmi na světě? V třikrát deseti ... Nejhorší děti na světě 3 - David Walliams | Kniha na Alza.cz ... . Nejhorší děti na světě 3. Jste připraveni setkat se s nejhoršími dětmi na světě? V třikrát deseti příbězích se seznámíte s třemi desítkami těch nejhorších kluků a holek. Třeba s Žofkou, která se chce celý den jen válet a koukat na telku. Nebo se Slintou Samem, Brečivou Bertou, Vejtahou Vítězslavem, Panovačnou ... Nejhorší děti na světě. Celkové hodnocení ... Jste připravení setkat se s nejhoršími dětmi na světě? Seznamte se s pěti příšernými kluky a pěti hroznými holkami! Třeba s Žofkou, která stojí jen o jedno: válet se celý den na válendě a koukat na telku. Není divu, že se jí stane ta hrozná věc, o níž se tady snad ... Na světě je nová kniha deseti příběhů o nejhorších dětech. Poznáte Vejtahu Vítězslava, Panovačnou Patricii, Jedovatého Jošta a mnoho dalších. Ale nebojte, i oni dostanou, co si zaslouží! Recenze knížky Nejhorší děti na světě 3. Audiokniha Nejhorší děti na světě obsahuje deset humorných příběhů, určených nejen pro děti a mládež... Autor David Walliams, čte Jiří Lábus. Sbírka deseti báječně zlomyslných historek o děsných dětech jako Slinta Sam, Špindíra Štěpka, Všivák Véna, Brečivá Berta nebo Dlouban Dan… Nejhorší děti na světě 3 Walliams David Cena: 250 Kč Ke knize "Nejhorší děti na světě" doporučujeme také: Prašina Matocha, Vojtěch Cena: 266 Kč Babička drsňačka Walliams, David Cena: 200 Kč Sestra ve stínu Riley, Lucinda Cena: 342 Kč Nejhorší děti na světě 3 ... Kupte knihu Nejhorší děti na světě (David Walliams) s 16 % slevou za 250 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Nejhorší děti na světě Perfektní zábavné čtení pro děti nejen na prázdniny. Sbírka deseti báječně zlomyslných historek o nejhorších dětech na světě. Seznamte se s pěti příšernými kluky a pěti hroznými holkami! Třeba s Žofkou, která stojí jen o jedno: válet se celý den na válendě a koukat na telku....

INFORMACE

AUTOR
David Walliams
DIMENZE
11,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejhorší děti na světě 3.pdf

POPIS

Zdá se, že zásoby dětských prohřešků, ničemností, ba zlořádů ještě zdaleka nejsou vyčerpány. David Walliams je opět s humorem sobě vlastním zmapoval, zapsal a pak je předal Tonymu Rossovi, aby k nim nakreslil spoustu vtipných ilustrací. A ejhle, na světě je nová kniha deseti příběhů o nejhorších dětech. Poznáte Vejtahu Vítězslava, Panovačnou Patricii, Jedovatého Jošta a mnoho dalších. Ale nebojte, i oni dostanou, co si zaslouží! „David Walliams je stále lepší a lepší.“ (Telegraph)

Chcete si přečíst knihu?Nejhorší děti na světě 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Walliams. Číst Nejhorší děti na světě 3 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY