Poetický slovníček dětem v příkladech: Poetický slovníček dětem v příkladech

Poetický slovníček dětem v příkladech: Poetický slovníček dětem v příkladech - Radek Malý | Replicamaglie.com

...ní báseň. A navíc nakonec zvládneš mnoho z toho, co se v této knížce představuje, také vytvořit! Autor, oblíbený básník pro děti, se pokouší přiblížit větším dětem některé tradiční básnické útvary, formy a postupy ... Poetický slovníček dětem v příkladech - Radek Malý; Daniel ... ... . JSME V TOM SPOLU Jedeme naplno a doručujeme expresně. Poetický slovníček dětem v příkladech. Malý, Radek. Vydání: Meander 2012 ... Obsah. Půvabně ilustrovaný slovníček představuje školákům nejen tradiční básnické formy a útvary, ale seznamuje také s nejrůznějšími poetickými lahůdkami jako je haiku, kaligram nebo akrostich. ... V Poetickém slovníčku dětem v příkladech objevíš, co je sonet, kaligram nebo limerick a co se skrývá za tajemnými názvy jako eufonie nebo absolutní báseň. A navíc nakonec zvládneš mnoho z toho, co se ti v této knížce p ... Poetický slovníček dětem v příkladech - Radek Malý ... ... . ... V Poetickém slovníčku dětem v příkladech objevíš, co je sonet, kaligram nebo limerick a co se skrývá za tajemnými názvy jako eufonie nebo absolutní báseň. A navíc nakonec zvládneš mnoho z toho, co se ti v této knížce představuje, také vytvořit! Kéž se ti takto naservírované poetické lahůdky rozplývají na jazyku. Všechny informace o produktu Kniha Poetický slovníček dětem v příkladech - Radek Malý, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Poetický slovníček dětem v příkladech - Radek Malý. Kupte knihu Poetický slovníček dětem v příkladech od Radek Malý na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Úvod > Nové knihy > Beletrie pro děti a mládež > Malý Radek - Poetický slovníček dětem v příkladech...

INFORMACE

AUTOR
Radek Malý
DIMENZE
6,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Poetický slovníček dětem v příkladech: Poetický slovníček dětem v příkladech.pdf

POPIS

Autor, oblíbený básník pro děti, se pokouší přiblížit větším dětem některé tradiční básnické útvary, formy a postupy. Vychází ze svých zkušeností s prací na čítankách pro základní školy (pro nakladatelství Prodos; včetně pracovních sešitů a příruček pro učitele), které zužitkovává v drobné "příručce o poezii", určené dětem ve věku 8-12 let. V jeho "Poetickém slovníčku dětem v příkladech" se tak vyskytnou např. klasický sonet, limerick, ale i zvukomalba, absolutní báseň, kalambúr, dvojsmysl apod., vytvořené na míru dětem. Nebudou však chybět ani tradiční žánry dětem blízké jako hádanka či rozpočitadlo. Že jsou slovníky nudné? A že se básním nedá rozumět? Lahůdky čtenáře přesvědčí, že tomu tak rozhodně není. V poetickém slovníčku dětem v příkladech objevíme, co je sonet, kaligram nebo limerick a co se skrývá za tajemnými názvy jako eufonie nebo absolutní báseň. A navíc nakonec zvládneme mnoho z toho, co se v této knížce představuje, také vytvořit! Kéž se čtenářům takto naservírované poetické lahůdky rozplývají na jazyku. Radek Malý se dočkal mnoha ocenění, mimo jiné také za přínos dětskému čtenářství za knihu Kam až smí smích z nakl. Meander. Jeho poetická próza pro děti František z kaštanu, Anežka ze slunečnic byla dokonce nominována na Cenu Josefa Škvoreckého.

Chcete si přečíst knihu?Poetický slovníček dětem v příkladech: Poetický slovníček dětem v příkladech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Malý. Číst Poetický slovníček dětem v příkladech: Poetický slovníček dětem v příkladech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY