Autoškola - Nové testové otázky (2012)

Autoškola - Nové testové otázky (2012) - Pavel Faus | Replicamaglie.com

...cvičovat jednotlivé okruhy otázek. Autoškola testy - Prohlížení otázek ... Autoškola 2019 | Albatrosmedia.cz ... . Kromě procvičování online testů zde máte možnost i procházet jednotlivé otázky používané v teoretických testech pro úspěšné dokončení autoškoly a získání řidičského oprávnění. Pro zobrazení otázek prosím vyberte příslušnou skupinu: Zobrazení otázek z autoškola testů pro řidičské oprávnění: Nové testy autoškola 2020 pre skupiny C, D a T Nákladné automobily, autobusy a zvláštne motorové vozidlá, klasické zobrazenie testov Dátum poslednej aktualizácie testov: 18.5.2020 Autoškola Nové testové otázky (2012) Faus Pavel. Tištěná kniha. ... Autoškola - Pavel Faus | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... .5.2020 Autoškola Nové testové otázky (2012) Faus Pavel. Tištěná kniha. Brožovaná vazba. Titul doprodán. Prolistovat knihu Ukázky z E-knihy. Kniha pro každého, kdo chce úspěšně získat řidičského oprávnění skupiny B. Pomocí kompletního seznamu testových otázek aktualizovaných k 1. 3. 2012 získá čtenář potřebné ... Autoškola - Faus Pavel - Kniha pro každého, kdo chce úspěšně získat řidičského oprávnění skupiny B. Pomocí kompletního seznamu testových otázek aktuali-zovaných k 1. 3. 2012 získá čtenář potřebné znalosti k absolvování závěrečných zkoušek. Pro snadn Autoškola od Pavel Faus v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodán...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Faus
DIMENZE
11,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Autoškola - Nové testové otázky (2012).pdf

POPIS

Kniha pro každého, kdo chce úspěšně získat řidičského oprávnění skupiny B. Pomocí kompletního seznamu testových otázek aktualizovaných k1. 3. 2012 získá čtenář potřebné znalosti k absolvování závěrečných zkoušek. Pro snadnou orientaci jsou jednotlivé tematické bloky otázek odpovídající předmětům výuky v autoškole označeny barevnými hmatníky. Současně je k jednotlivým otázkám přiřazena jejich bodová hodnota anavíc jsou označeny i otázky pro další skupiny, aby se čtenář nemusel učit některé otázky navíc. Na vnitřní straně obálkyjsou uvedeny správné odpovědi na otázky.

Chcete si přečíst knihu?Autoškola - Nové testové otázky (2012) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Faus. Číst Autoškola - Nové testové otázky (2012) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY