Kouzelná zahrada: Pohádky pro dobré sny a zdravý spánek

Kouzelná zahrada: Pohádky pro dobré sny a zdravý spánek - Aneta Pavlová | Replicamaglie.com

...pro dobré sny a zdravý spánek. Pavlová Aneta, Kofroňová Kateřina ... Kouzelná zahrada Aneta Pavlová, Kateřina Kofroňová od 7.19 ... ... . Čtěte dětem, aby se jim dobře usínalo, aby našly koncentraci a probudily svoji kreativitu! Půvabně ilustrovaná knížka připomíná pestrou barevnou zahradu, z níž ... Kouzelná zahrada: Pohádky pro dobré sny a zdravý spánek. Aneta Pavlová ... Kouzelná zahrada Autor: Pavlová, Aneta Nakladatel: Bambook EAN: 9788027106127 ISBN: 978-80-271-0612-7 Ilustrace: Kofroňová, Kateřina Popis: 1× kniha, vázaná, 80 stran, česky Rozměry: 17 × 22,2 cm Kniha Kouzelná zahrada: Pohádky pro dobré sny a zdravý spánek na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Kouzeln ... Kouzelná zahrada (Aneta Pavlová, Kateřina Kofroňová ... ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Kouzelná zahrada:... Pohádky pro dobré sny a zdravý spánek. 12.05.2019 18:05. Kouzelná zahrada je půvabně ilustrovaná knížka, která připomíná zahradu plnou pohádek a léčivých příběhů pro kluky a holčičky. Čtěte dětem, aby se jim dobře usínalo, aby našly koncentraci a probudily svoji kreativitu. Zboží ze stejné kategorie - Kouzelná zahrada - Pohádky pro dobré sny a zdravý spánek Beletrie pro děti Třetí svazek Spisů Josefa Čapka obsahuje pohádku O tlustém pradědečkovi a loupežnících ... Kniha meditačních příběhů Anety Pavlové. Právě vyšla kouzelná kniha Kouzelná zahrada - pohádky pro dobré sny a zdravý spánek.. Meditační příběhy, které dětem i dospělým pomohou vzdát se neklidu, uvolnit se, načerpat sílu a inspiraci. Kouzelná zahrada. Kdo napsal knihu Kouzelná zahrada? Autorem je Aneta Pavlová, Kateřina Kofroňová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Pohádky pro dobré sny a zdravý spánek Proletět se na koních? Vidět zblízka mrakové peřiny a slyšet zpívat stromy a vodu? Proč by...

INFORMACE

AUTOR
Aneta Pavlová
DIMENZE
5,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouzelná zahrada: Pohádky pro dobré sny a zdravý spánek.pdf

POPIS

Proletět se na koních? Vidět zblízka mrakové peřiny a slyšet zpívat stromy a vodu? Proč by ne! S malou elfkou Týninkou a její věrnou poletuškou se děti mohou ponořit do inspirativního příběhu, který dokáže probudit jejich představivost, kreativitu a pocit sounáležitosti s přírodou. Netypická, bohatě ilustrovaná pohádková knížka vtáhne děti do kouzelného dobrodružství, v němž se uvolní a pustí z hlavy všechny strachy a obavy. Jednoho dne zmizí z oblohy hvězdy a voda přestane zpívat, Země je v ohrožení a potřebuje pomoc. Zdá se, že jedinou nadějí je malá elfka a její zářivé tajemství.

Chcete si přečíst knihu?Kouzelná zahrada: Pohádky pro dobré sny a zdravý spánek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aneta Pavlová. Číst Kouzelná zahrada: Pohádky pro dobré sny a zdravý spánek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY