Pětiminutovky z českého jazyka pro 3. třídu

Pětiminutovky z českého jazyka pro 3. třídu - Petr Šulc | Replicamaglie.com

...a: lesklá ... Pětiminutovky z ČJ pro 5 ... Testy z matematiky pro 3 tridu levně | Blesk zboží ... . třídu ... Publikace je vhodné nejen pro domácí přípravu žáčků na hodiny českého jazyka, ale i pro učitele základních škol jako doplňkový materiál, např. pro hodiny suplování nebo krátké písemky. ... Publikace jsou vhodné nejen pro domácí přípravu žáčků na hodiny českého jazyka a matematiky, ale i pro učitele základních škol jako doplňkový materiál, např. pro hodiny suplování nebo krátké p ... On-line cvičení ... . pro hodiny suplování nebo krátké písemky. Pomocí stovky příkladů si děti rychle, efektivně a především levně procvičí probíranou látku. Úlohy jsou řazeny podle osnov a jejich řešení naleznete na ... Diktáty a testy pro 6. třídu jsou určeny pro ty, kdo si chtějí zopakovat nebo zlepšit své znalosti z učiva českého jazyka 6. ročníku ZŠ nebo 1. ročníku osmiletých gymnázií. Dají se využít jak pro dom... Publikace jsou vhodné nejen pro domácí přípravu žáčků na hodiny českého jazyka a matematiky, ale i pro učitele základních škol jako doplňkový materiál, např. pro hodiny suplování nebo krátké písemky. Pomocí stovky příkladů si děti rychle, efektivně a především levně procvičí probíranou látku. Úlohy jsou řazeny podle osnov a jejich řešení naleznete na ... Hledáte Pětiminutovky z českého jazyky pro 2. třídu od Petr Šulc? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Český jazyk nanečisto - Pětiminutovky pro 2. třídu ZŠ ... Využijte soubor krátkých úloh pro jeho domácí přípravu. 3 cvičení z českého jazyka na každém listu! Vyberte téma --> vystřihněte list --> odpovědi zkontrolujte podle klíče správných řešení. Stačí pár minut denně a jednička z češtiny je jistá! Publikace je vhodné nejen pro domácí přípravu žáčků na hodiny českého jazyka, ale i pro učitele základních škol jako doplňkový materiál, např. pro hodiny suplování nebo krátké písemky. Pomocí stovky příkladů si děti rychle, efektivně a především levně procvičí ... Pracovní list na procvičení učiva I. čtvrtletí ve 3. třídě. Aktivity je možné použít do čtvrtletní práce. Samostatná práce žáků. Očekávaný výstup: rozlišuje zvukovou a grafickou podobu slova, člení slova na hlásky, odlišuje dlouhé a krátké samohlásky Český jazyk - procvičování pro 3. třídu.doc PŘIBYLOVÁ, Lenka. Test k procvičení učiva: druhy vět, délka samohlásek, slova nadřazená, podřazená, protiklady, synonyma, pořádek slov ve větě. Očekávaný výstup: porovnává významy slov, zvláště slova opačného významu a slova významem souřadná, nadřazená a podřazená, vyhledá v textu slova příbuzná Kontrolní test učiva 2. ročníku - pokyn.doc Kontrolní test učiva 2 ... Pětiminutovky z Českého jazyka pro 5.třídu. Cena s DPH 63,00 Cena bez DPH ... Pravopisné pětiminutovky pro kluky a holčičky 2. roč......

INFORMACE

AUTOR
Petr Šulc
DIMENZE
10,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Pětiminutovky z českého jazyka pro 3. třídu.pdf

POPIS

Stačí 5 minut denně a čeština bude pro vás hračkou!Publikace je vhodná nejen pro domácí přípravu všech třeťáků na hodiny českého jazyka, ale i pro učitele třetích ročníků základních škol jako doplňkový materiál, např. pro hodiny suplování nebo krátké písemky.Pomocí stovky příkladů si děti rychle, efektivně a především levně procvičí probíranou látku. Úlohy jsou řazeny podle osnova jejich řešení naleznete na konci knížky v klíči.

Chcete si přečíst knihu?Pětiminutovky z českého jazyka pro 3. třídu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Šulc. Číst Pětiminutovky z českého jazyka pro 3. třídu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY