Co byste meli vedět o rakovině prsu: 2., aktualizované a doplněné vydání

Co byste meli vedět o rakovině prsu: 2., aktualizované a doplněné vydání - Jitka Abrahámová, | Replicamaglie.com

...hodl jej aktualizovat a doplnit. Celobarevná publikace je doplněna 86 obrázky a fotografiemi a 5 ... Co byste měli vědět o rakovině prsu (Jitka Abrahámová ... ... ... Co byste měli vědět o rakovině prsu - Abrahámová Jitka - Kniha přístupnou formou informuje veřejnost (zdravé i nemocné) o nejrůznějších aspektech vzniku rakoviny prsu, o nejnovějších trendech v diagnostice i léčbě této choroby. V textu jsou vysvětlen Je to tak snadné - recepty na každý den. Pro ty, kdo nestíhají - Gwyneth Paltrow: Krátky popis: Zlevněný produkt Je to tak snadné - r ... Co byste měli vědět o rakovině prsu - 2., aktualizované a ... ... . Pro ty, kdo nestíhají - Gwyneth Paltrow: Krátky popis: Zlevněný produkt Je to tak snadné - recepty na každý den.Pro ty, kdo nestíhají - Gwyneth Paltrow od výrobce GRADA Publishing u nás najdete levně od 449 Kč : Obvyklá cena Swoboda regina jak na zeny co by muzi meli vedet o zenach a zeny by muzum nikdy nerekly. Swoboda Regina: Jak na ženy - Co by muži měli vědět o ženách a ženy… Cena 85 Kč Detail. Rádi byste našli tu pravou, ale nevíte jak? Nebo ji už máte doma, ale nejste si jistí, zda si ji dokážete udržet? Jak rozdmýchávat a udržovat v ......

INFORMACE

AUTOR
Jitka Abrahámová,
DIMENZE
8,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Co byste meli vedět o rakovině prsu: 2., aktualizované a doplněné vydání.pdf

POPIS

Kniha přístupnou formou informuje veřejnost (zdravé i nemocné) o nejrůznějších aspektech vzniku rakoviny prsu, o nejnovějších trendech v diagnostice i léčbě této choroby. V textu jsou vysvětleny případné časné a pozdní vedlejší účinky léčby a možnosti jejich předcházení či mírnění. Uváděny jsou i léčebné výsledky a důvody dlouhodobého, prakticky doživotního sledování.Hlavní autorka i spoluautoři jsou zkušení onkologové a radioterapeuti z různých pracovišť ČR. První vydání knihy bylo velmi úspěšné, ale vyšlo již před téměř 10 lety. Proto se autorský kolektiv rozhodl jej aktualizovat a doplnit.Celobarevná publikace je doplněna 86 obrázky a fotografiemi a 5 tabulkami.

Chcete si přečíst knihu?Co byste meli vedět o rakovině prsu: 2., aktualizované a doplněné vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Abrahámová,. Číst Co byste meli vedět o rakovině prsu: 2., aktualizované a doplněné vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY