Edukace v porodní asistenci

Edukace v porodní asistenci - Bohdana Dušová, | Replicamaglie.com

...statně pracující porodní asistentky také v centrech předporodní a porodní péče a přípravy a v organizacích orientovaných na pomoc ženám a jejich dětem ... Edukace v porodní asistenci - kolektiv a | Elektronická ... ... . Je zaměřena na specifika edukace s těhotnou ženou, rodičkou a ženou v období šestinedělí. Seznamuje čtenáře s nutnými vědomostmi a dovednostmi pro efektivní edukaci v porodní asistenci. Od porodních asistentek se v oblasti edukace očekává kvalifikovaný a odborný přístup ke klientkám, k rodinám, ke komunitám i ke ... Edukace v porodní asistenci / Bohdana Dušová, Martina Hermannová, ... Kniha se zabývá problematikou edukace v porodní asistenci. Je zaměřena na specifika ... Edukace v porodní asistenci - luxor.cz ... ... Edukace v porodní asistenci / Bohdana Dušová, Martina Hermannová, ... Kniha se zabývá problematikou edukace v porodní asistenci. Je zaměřena na specifika edukace s těhotnou ženou, rodičkou a ženou v období šestinedělí. Nakladatelská anotace. Kráceno. Edukace v porodní asistenci 279,-239,-Skladem > 10 ks. Koupit. Edukace v porodní asistenci Publikace seznamuje čtenáře s nutnými vědomostmi a dovednostmi pro efektivní edukaci v porodní asistenci. Parametry a specifikace Porovnat. Autor ... Kniha se zabývá problematikou edukace v porodní asistenci. Je zaměřena na specifika edukace s těhotnou ženou, rodičkou a ženou v období šestinedělí. Seznamuje čtenáře s nutnými vědomostmi a dovednostmi pro efektivní edukaci v porodní asistenci. Od porodních asistentek se v oblasti edukace očekává kvalifikovaný a odborný přístup ke klientkám, k rodinám, ke ... Kniha se zabývá problematikou edukace v porodní asistenci. při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. BPPG041p Edukace v porodní asistenci - přednáška Lékařská fakulta jaro 2020 Rozsah 0.7/0/0. 10. 2 kr. Ukončení: k. Vyučující Mgr. Lenka Veselá (přednášející) PhDr. Radka Wilhelmová, Ph.D. (přednášející) Garance PhDr. Radka Wilhelmová, Ph.D. ...

INFORMACE

AUTOR
Bohdana Dušová,
DIMENZE
5,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Edukace v porodní asistenci.pdf

POPIS

Kniha se zabývá problematikou edukace v porodní asistenci. Je zaměřena na specifika edukace s těhotnou ženou, rodičkou a ženou v období šestinedělí. Seznamuje čtenáře s nutnými vědomostmi a dovednostmi pro efektivní edukaci v porodní asistenci. Od porodních asistentek se v oblasti edukace očekává kvalifikovaný a odborný přístup ke klientkám, k rodinám, ke komunitám i ke studentům. Je kladen důraz na vzdělávání – edukaci klientek. Je nutné, aby se studenti a studentky dokázali v této široké oblasti orientovat a získali potřebné informace v ucelené podobě. Knihy doposud věnované této problematice jsou zaměřeny pouze na ošetřovatelství a nezabývají se porodní asistencí.

Chcete si přečíst knihu?Edukace v porodní asistenci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohdana Dušová,. Číst Edukace v porodní asistenci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY