Fyziologie sportu pro trenéry

Fyziologie sportu pro trenéry - Steven E. Gaskill, | Replicamaglie.com

...je i nutné základy anatomie a biologie, aby vysvětlila fungování lidského těla při pohybu a zátěži ... Sportovní fyziologie a zátěžové testy - Centrum sportovní ... ... . B. Sharkey se téměř 40 let věnoval fyziologii ... Fyziologie sportu pro trenéry Briana Sharkeyho a Stevena Gaskilla pomáhá trenérům budovat a rozvíjet sportovní výkonnost jejich svěřenců. Kniha vychází z nejnovějších vědeckých poznatků a obsahuje i nutné základy anatomie a biologie, aby vysvětlila fungování lidského těla při pohybu a zátěži. B. FYZIOLOGIE SPORTU PRO TRENÉRY - nabídka nové publikace ČTA ČOV. V rámci edičních řad ČTA ČOV ... Fyziologie sportu pro trenéry - Brian J. Sharkey, Steven E ... ... . B. FYZIOLOGIE SPORTU PRO TRENÉRY - nabídka nové publikace ČTA ČOV. V rámci edičních řad ČTA ČOV vychází nová publikace: Brian J. Sharkey a Steven E. Gaskill: FYZIOLOGIE SPORTU PRO TRENÉRY . Podrobnější informace HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF. Fyziologie sportu pro trenéry Briana Sharkeyho a Stevena Gaskilla pomáhá trenérům budovat a rozvíjet sportovní výkonnost jejich svěřenců.Kniha vychází z nejnovějších vědeckých poznatků a obsahuje i nutné základy anatomie a biologie, aby vysvětlila fungování lidského těla při pohybu a zátěži. Mlada fronta fyziologie sportu pro trenery. Nalezeno: 22 produkt ů. Pan trenér - Příběhy nejlepších trenérů českého sportu - Příběhy nejlepších trenérů českého sportu - Jiří Nikodým, Tomáš Nohejl, Petr Vlček, Alois Žatkuliak ... Fyziologie sportu pro trenéry. Brian J. Sharkey, Steven E. Gaskill. _Fyziologie sportu _pro trenéry Briana Sharkeyho a Stevena Gaskilla pomáhá trenérům budovat a rozvíjet sportovní výkonnost jejich svěřenců. Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. Fyziologie sportu pro trenéry Briana Sharkeyho a Stevena Gaskilla pomáhá trenérům budovat a rozvíjet sportovní výkonnost jejich svěřenců. Kniha vychází z nejnovějších vědeckých poznatků a obsahuje i nutné základy anatomie a biologie, aby vysvětlila fungování lidského těla při pohybu a zátěži. B. Sharkey se téměř 40 let věnoval fyziologii výkonu jako trenér a ... Fyziologie sportu pro trenéry Briana Sharkeyho a Stevena Gaskilla pomáhá trenérům budovat a rozvíjet sportovní výkonnost jejich svěřenců. Kniha vychází z nejnovějších vědeckých poznatků a obsahuje i nutné základy anatomie a biologie, aby vysvětlila fungování lidského těla při pohybu a zátěži. B. Sharkey se téměř 40 le...

INFORMACE

AUTOR
Steven E. Gaskill,
DIMENZE
3,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Fyziologie sportu pro trenéry.pdf

POPIS

Fyziologie sportu pro trenéry Briana Sharkeyho a Stevena Gaskilla pomáhá trenérům budovat a rozvíjet sportovní výkonnost jejich svěřenců. Kniha vychází z nejnovějších vědeckých poznatků a obsahuje i nutné základy anatomie a biologie, aby vysvětlila fungování lidského těla při pohybu a zátěži. B. Sharkey se téměř 40 let věnoval fyziologii výkonu jako trenér a vědec, dlouhá léta pracoval jako šéf Americké akademie sportovní medicíny. S. Gaskill pracoval deset let pro reprezentační tým amerických lyžařů a koučoval své svěřence na třech olympiádách.Prakticky psaná kniha přináší teoretické základy i konkrétní postupy, cvičení a tréninkové plány, které je možno využít při sestavování vlastního tréninkového programu. Popisuje principy řízení pohybu, energetického krytí sportovního výkonu, odezvy na trénink i regenerace. Každá kapitola obsahuje řešení konkrétních případů a situací v tréninku i soubor otázek k opakování. Kniha, která slouží jako oficiální učebnice amerického programu ASEP Silver Level, vychází v češtině poprvé.

Chcete si přečíst knihu?Fyziologie sportu pro trenéry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steven E. Gaskill,. Číst Fyziologie sportu pro trenéry Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY