Kypr - Inspirace na cesty

Kypr - Inspirace na cesty - - | Replicamaglie.com

...to ostrovní země, zmítané válkami a vnitřními spory ... Rozcestník Inspirace | Radynacestu.cz ... . Její... Kypr - Inspirace na cesty. Autor: neuveden. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Průvodce po Kypru nabízí to nejzajímavější z části jižní (řecké) i severní (turecké). Vydejte se vstříc dobrodružství a užijte si prosluněnou dovolenou. Kypr Inspirace na cesty. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupn ... Kypr - Inspirace na cesty | MALL.CZ ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kypr - Inspirace na cesty Nakladatel: Lingea EAN: 9788087819081 ISBN: 978-80-87819-08-1 Popis: 1× kniha, šitá, 144 stran, česky Rozměry: 10,5 × 14,4 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) ... Kypr /Lingea/ Inspirace na cesty. Novinka z řady nejprodávanějších kapesních turistických průvodců na světě nakladatelství Berlitz. Turistický průvodce je příjemný do ruky a nabitý aktuálními informacemi. Hutný, avšak přehledný text je doplněn množstvím poutavých fotografií. Kniha je tak skutečnou inspirací na cesty. Kypr - Inspirace na cesty. Celkové hodnocení ... Cena. 99 Kč. 87 Kč. Ušetříte. 12 Kč. Skladem. Doručení v pátek 15.05.2020 nebo k odběru na pobočce již od 14.05.2020. Koupit. Anotace. V průvodci po Kypru blíže poznáte spletitou historii této ostrovní země, zmítané válkami a vnitřními spory. Její současnou podobu ... Kypr - Inspirace na cesty - Nové vydání průvodce po Kypru nabízí to nejzajímavější z části jižní (řecké) i severní (turecké). Vydejte se vstříc dobrodružství a užijte si prosluněnou dovolenou. Na pobřeží Kypru se rozkládají rušná turistická střediska Kypr -- Inspirace na cesty -- Průvodce Kypr - Berlitz. Novinka z řady nejprodávanějších kapesních turistických průvodců na světě nakladatelství Berlitz. Turistický průvodce je příjemný do ruky a nabitý aktuálními informacemi. Hutný, avšak přehledný text j... Kypr - Inspirace na cesty - kolektiv autorů Nové vydání průvodce po Kypru nabízí to nejzajímavější z části jižní (řecké) i severní (turecké). Vydejte se vstříc dobrodružství a užijte si prosluněnou dovolenou. Podobné fráze: krakov 2 vydani inspirace na cesty, kypr inspirace na cesty 2 vydanie, moskva inspirace na cesty 2 vydani, novy zeland 2 vydani inspirace na cesty, petrohrad inspiracie na cesty, pruvodce na cesty freytag ber...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Kypr - Inspirace na cesty.pdf

POPIS

Nové vydání průvodce po Kypru nabízí to nejzajímavější z části jižní (řecké) i severní (turecké). Vydejte se vstříc dobrodružství a užijte si prosluněnou dovolenou. Na pobřeží Kypru se rozkládají rušná turistická střediska i osamělé klidné hotýlky, kde se zastavil čas. Ve vnitrozemí najdete antické památky, ospalé vesnice, kostelíky i kláštery vyzdobené freskami, na tržnicích levně nakoupíte. Text je doplněn barevnými fotografiemi, slovníčkem užitečných frází a důležitými internetovými odkazy. Obsah: Přehled zajímavých míst: letoviska s prosluněnými plážemi, historická města a přístavy. Tipy na výlety i volnočasové aktivity: vydejte se do pohoří Troodos a ochutnejte noční život v Agia Napa. Navštivte hlavní město Nikosia, poznejte antické památky i byzantské kostely. Mapa Kypru a měst Nikosia, Limassol a Pafos.

Chcete si přečíst knihu?Kypr - Inspirace na cesty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kypr - Inspirace na cesty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY