Moje nejlepší tipy a triky pro lov kaprů

Moje nejlepší tipy a triky pro lov kaprů - Matze Koch | Replicamaglie.com

...h rybářů v Německu. V této... Nejlepší vyzkoušené rady pro lov kaprů od Matze Kocha Matze Koch, hvězda časopisu Fisch & Fang, je díky svému nesrovnatelnému a zcela jedinečnému způsobu lovu ryb jedním z nejoblíbenějších sportovních rybářů v Německu ... Velká kniha o rybaření - Nejlepší rady a triky pro ... ... . V této knize vám prozradí svoje speciální tipy a triky pro lov kaprů. Moje nejlepší tipy a triky pro lov kaprů Autor: Koch, Matze Nakladatel: Víkend EAN: 9788074332586 ISBN: 978-80-7433-258-6 Originál: Karpfen Tipps Překlad: Štorkanová, Anna Popis: 1× kniha, vázaná, 176 stran, česky Rozměry: 16 × 22 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Matze Koch, hvězda časopisu Fisch & Fang, je díky svému nesrovnatelnému a zcela jedinečnému způsobu lovu ryb jedním z nejoblíbenějších sportovních rybářů v Německu. V této knize vám prozradí svoje speciální tipy a triky pro lov kaprů. Matz ... Moje nejlepší tipy a triky pro lov kaprů - Koch Matze ... ... . vydání) Matze Koch, hvězda časopisu Fisch & Fang, je díky svému nesrovnatelnému a zcela jedinečnému způsobu lovu ryb jedním z nejoblíbenějších sportovních rybářů v Německu. V této knize vám prozradí svoje speciální tipy a triky pro lov kaprů. Matze vás dokonale připraví na úspěšný lov ryb. Moje nejlepší tipy a triky pro lov kaprů ... V této knize vám prozradí svoje speciální tipy a triky pro lov kaprů. Matze vás dokonale připraví na úspěšný lov ryb. * KDE NAJDEME KAPRY - Popis stanovišť ve stojatých i tekoucích vodách * NÁVNADY A NÁSTRAHY - Od brambor až po boilie - která nástraha je nejlepší? ... 0 hodnocení Moje nejlepší tipy a triky pro lov kaprů 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Matze Koch, hvězda časopisu Fisch & Fang, je díky svému nesrovnatelnému a zcela jedinečnému způsobu lovu ryb jedním z nejoblíbenějších sportovních rybářů v Německu. V této knize ... Kniha Moje nejlepší tipy a triky pro lov kaprů . Matze Koch, hvězda časopisu Fisch & Fang, je díky svému nesrovnatelnému a zcela jedinečnému způsobu lovu ryb jedním z nejoblíbenějších sportovních rybářů v Německu. V této knize vám prozradí svoje speciální tipy a triky pro lov kaprů. Matze Koch, hvězda časopisu Fisch & Fang, je díky svému nesrovnatelnému a zcela jedinečnému způsobu lovu ryb jedním z nejoblíbenějších sportovních rybářů v Německu. V této knize vám prozradí svoje speciální tipy a triky pro lov kaprů. Matze vás dokonale připraví na ... Matze Koch, hvězda časopisu Fi...

INFORMACE

AUTOR
Matze Koch
DIMENZE
7,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje nejlepší tipy a triky pro lov kaprů.pdf

POPIS

Matze Koch, hvězda časopisu Fisch & Fang, je díky svému nesrovnatelnému a zcela jedinečnému způsobu lovu ryb jedním z nejoblíbenějších sportovních rybářů v Německu. V této knize vám prozradí svoje speciální tipy a triky pro lov kaprů. Matze vás dokonale připraví na úspěšný lov ryb. * KDE NAJDEME KAPRY - Popis stanovišť ve stojatých i tekoucích vodách * NÁVNADY A NÁSTRAHY - Od brambor až po boilie - která nástraha je nejlepší? * JAKÉ SI POŘÍDIT NÁČINÍ - Co budete opravdu potřebovat?

Chcete si přečíst knihu?Moje nejlepší tipy a triky pro lov kaprů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matze Koch. Číst Moje nejlepší tipy a triky pro lov kaprů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY