Práce s počítačem pro seniory

Práce s počítačem pro seniory - Michal Lalík | Replicamaglie.com

...o seniory - získat snadno a rychle! Základy práce s počítačem a pohybování se ve světové síti vám může hrdě vysvětlit váš vnuk nebo se zapište do počítačových kurzů určených speciálně pro seniory ... Práce s počítačem pro seniory 2 - Michal Lalík - Megaknihy.cz ... . Kurzy pořádají neziskové organizace, kluby seniorů, univerzity třetího věku, ale i základní školy, kde roli učitelů převezmou žáci. Lalík Michal Práce s počítačem pro seniory . Na rozdíl od ostatních knih pro seniory, které zdlouhavě vysvětlují práci s kancelářskými programy a všechny funkce operačního systému, což je záležitost, která pokročilou generaci moc nezajímá a spí ... Prace s pocitacem pro seniory 2 | Sleviste.cz ... . Na rozdíl od ostatních knih pro seniory, které zdlouhavě vysvětlují práci s kancelářskými programy a všechny funkce operačního systému, což je záležitost, která pokročilou generaci moc nezajímá a spíše je od počítače odrazuje, je tato publikace přímo založena na nejčastějších dotazech a problémech seniorů. Lalík Michal Práce s počítačem pro seniory . Na rozdíl od ostatních knih pro seniory, které zdlouhavě vysvětlují práci s kancelářskými programy a všechny funkce operačního systému, což je záležitost, která pokročilou generaci moc nezajímá a spíše je od počítače odrazuje, je tato publikace přímo založena na nejčastějších dotazech a problémech seniorů. Práce s počítačem pro seniory 2 Stejně jako mimořádně úspěšný předchozí díl, byla i tato kniha napsána na přímou žádost seniorů. Tentokrát se kromě základů práce s počítačem blíže podíváme na... Práce s počítačem pro seniory 169,-Ihned ke čtení Koupit Tato knihy byla napsána na přímou žádost seniorů, což jsou uživatelé s vlastními specifiky a potřebami. Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Naučná literatura > Počítače a Internet > Práce s počítačem. Kniha Práce s počítačem pro seniory je cíleně sestavena a připravena s ohledem . na potřeby lidi seniorského a předseniorského věku (je ale samozřejmě použi. telná i pro běžného začínajícího uživatele). Nebude vás tedy zbytečně...

INFORMACE

AUTOR
Michal Lalík
DIMENZE
10,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Práce s počítačem pro seniory.pdf

POPIS

Tato knihy byla napsána na přímou žádost seniorů, což jsou uživatelé s vlastními specifiky a potřebami. Větši část populace je dnes tvořena seniory, kteří chtějí používat e-mail či facebook pro komunikaci se svou rodinou, avšak běžné příručky je zahltí termíny, kterým nerozumějí, a funkcemi, které nepotřebují. Na rozdíl od ostatních knih pro seniory, které zdlouhavě vysvětlují práci s kancelářskými programy a všechny funkce operačního systému, což je záležitost, která pokročilou generaci moc nezajímá a spíše je od počítače odrazuje, je tato publikace přímo založena na nejčastějších dotazech a problémech seniorů, kteří si například chtějí prohlédnout fotografii zaslanou vnuky, avšak než by se prokousali podrobným návodem na ovládání outlooku nebo prohlížeče, celou věc odloží.

Chcete si přečíst knihu?Práce s počítačem pro seniory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Lalík. Číst Práce s počítačem pro seniory Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY