Vladimír Ráž: Po stopách krále Miroslava

Vladimír Ráž: Po stopách krále Miroslava - Blanka Kovaříková | Replicamaglie.com

...a Autor: Blanka Kovaříková Vydavatelství: V Praze : XYZ Rok vydání: 2012 Počet stran: 317 Foto: černobílé Stručný obsah: ISBN: 978-80-7388-609-7 (váz ... Vladimír Ráž | Smutek krále Miroslava ( 77) z Pyšné ... ... .) Objednávejte knihu Vladimír Ráž: Po stopách krále Miroslava v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Původně se Vladimír Ráž chtěl stát doktorem, ale politické události 40. let ho nakonec dovedly ke kariéře herce. V roce 1947 tak složil absolutorium na dramatickém oddělení pražské konzervatoře. Hrát začínal v Realistick ... Vladimír Ráž: Po stopách krále Miroslava - Blanka ... ... . let ho nakonec dovedly ke kariéře herce. V roce 1947 tak složil absolutorium na dramatickém oddělení pražské konzervatoře. Hrát začínal v Realistickém divadle, poté přešel do Divadla státního filmu a posléze do Hudebního divadla v Karlíně, až se nakonec roku 1945 stal členem Národního ... Vladimír Ráž se sice narodil v Nejdku u Karlových Varů, ale vyrůstal v Praze, náklonnost k poezii v něm podnítila maminka. Po gymnáziu chtěl studovat medicínu, ale po uzavření vysokých škol v roce 1939 nastoupil na Státní konzervatoř....

INFORMACE

AUTOR
Blanka Kovaříková
DIMENZE
4,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Vladimír Ráž: Po stopách krále Miroslava.pdf

POPIS

Ve své další knize se Blanka Kovaříková vydává po stopách jednoho z nejoblíbenějších herců poválečné éry, idola žen a dívek mnoha generací, kterého proslavila především postava krále Miroslava z notoricky známé pohádky Pyšná princezna. Krok za krokem může čtenář spolu s autorkou poznávat skutečnou tvář známého herce, jenž se nesmazatelně zapsal do filmové i divadelní historie. Na herce v knize zavzpomínali jak jeho blízcí, tak kolegové.

Chcete si přečíst knihu?Vladimír Ráž: Po stopách krále Miroslava ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Blanka Kovaříková. Číst Vladimír Ráž: Po stopách krále Miroslava Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY